Meghan ma zły wpływ na Harry'ego! Biograf rodziny królewskiej zdradza szczegóły

Księżna Meghan w czarnej sukience, a w tle książę Harry w koszuli i czarnym sweterku
Fotografia: Rex Features/East News

Księżna Meghan uznawana jest za trudną we współpracy. Okazuje się, że pod jej wpływem również Harry się zmienił. Tak twierdzą pracownicy Pałacu Kensington.

Od dłuższego czasu mówi się o tym, że księżna Meghan nie ma dobrej opinii na dworze królewskim. Świadczyć o tym mają m.in. zwolnienia wśród podwładnych żony księcia Harry'ego. Według doniesień brytyjskich mediów Meghan ma przypiętą łatkę osoby bardzo wymagającej i trudnej we współpracy. Okazuje się, że odkąd Harry ją poznał, również zmienił się na gorsze! O tym, jaki wpływ Meghan ma na księcia opowiedział biograf rodziny królewskiej.

Zobacz także: Królowa chce rozwodu Meghan i Harry'ego?! Zapłaci księżnej mnóstwo pieniędzy

Harry zmienił się pod wpływem Meghan

Zanim Harry poznał Meghan wszyscy uważali go za najbardziej wyluzowaną osobę w rodzinie królewskiej. Mimo tego, że miał opinię imprezowicza i bawidamka, ludzie go uwielbiali. Zarówno pracownicy pałacu, jak i Brytyjczycy, wypowiadali się o Harrym w samych superlatywach. Wielu widziało w nim jego zmarłą mamę, księżną Dianę. Harry wykazywał przyjazne zachowanie do wszystkich, podobnie jak Lady Di. W pewnym momencie jednak to się zmieniło.

Okazuje się, że pod ślubie z Meghan Harry przestał być tak wyluzowany i przyjacielski. Według doniesień "The New York Post" personel Pałacu Kensington zaczął narzekać po cichu na swojego ulubionego księcia.

Przyziemny od zawsze Harry, gdy jest z Meghan, staje się bardziej wymagający. Stał się dość zrzędliwy i zdystansowany względem współpracowników. Pozostaje na uboczu - powiedział biograf rodziny królewskiej, Duncan Larcombe, w rozmowie z "The New York Post".

Dystans Harry'ego może wynikać również z tego, że nieustannie krążą plotki o tym, że Meghan nie dogaduje się ze służbą, jak również z pozostałymi członkami rodziny królewskiej, przede wszystkim Kate i Williamem. Księżna dostała nawet przydomek "Duchess Difficult", czyli "trudna księżna". Myślicie, że naprawdę tak trudno ją znieść?

Zobacz także: Pałac Kensington nie radzi sobie z hejtem. Są zmuszeni usuwać komentarze!

Brytyjska rodzina królewska nie schodzi z pierwszych stron gazet od wielu wielu lat. Nie tylko Brytyjczycy, ale ludzie na całym świecie interesują się ich życiem. Czy ty także jesteś ich wiernym fanem? Sprawdźmy, co wiesz o brytyjskiej rodzinie królewskiej. 

Rodzina Królewska
Rozwiąż quiz

Jak dobrze znasz brytyjską rodzinę królewską?

Rodzina Królewska

1. Syn królowej Elżbiety II, książę Andrzej jest księciem:

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów