Harry i William mają konkurencję. Przystojny kuzyn książąt podbija sieć!

Marianna Bereza 16.07.2019
William i Harry
Fotografia: PA Wire/PA Images/EAST NEWS

Harry i William mają przystojnego kuzyna! Kim jest?

Serca wielu kobiet na całym świecie biją szybciej na widok książąt Harry'ego i Williama. Razem z pięknymi żonami - Meghan i Kate - to bez wątpienia najpopularniejsi członkowie brytyjskiej rodziny królewskiej. Mało kto wie jednak, że przystojni bracia mają konkurencję. I to w bliskim otoczeniu królowej. Furorę wśród Brytyjek robi wnuk kuzynki Elżbiety II.

Aleksander Ogilvy - przystojny kuzyn Williama i Harry'ego 

W maju zeszłego roku, kiedy oczy całego świata skierowane były w stronę przyszłych książąt Sussex, serca internautek skradł przystojny gość z wesela Meghan i Harry'ego - arystokrata Louis Spencer. Teraz media przypomniały jeszcze jednego z Windsorów!

Synowie księżnej Diany mają konkurencję w osobie Alexandra Ogilvy'ego! To jego brytyjskie media okrzyknęły właśnie najprzystojniejszym kawalerem wśród brytyjskiej arystokracji.

Kim jest Ogilvy? To wnuk księżniczki Aleksandry, kuzynki królowej Elżbiety. Urodził się w Szkocji i zajmuje obecnie 54. miejsce w kolejce do brytyjskiego tronu. Choć nie pełni obowiązków reprezentacyjnych, zawsze pojawia się na urodzinach królowej, pozując na balkonie Pałacu Buckingham. Ma starszą o dwa lata siostrę Florę, która lubi zamieszczać jego zdjęcia na Instagramie.

Przystojny arystokrata studiuje na Brown University w Stanach Zjednoczonych. Ma umysł ścisły - ukończył wydział informatyki i ekonomii. Wysportowane ciało zawdzięcza częstym wizytom na siłowni. Jest też kapitanem drużyny rugby.

Niestety, serce Alexandra obecnie jest zajęte. Przystojniak spotyka się z Michaelą Kennedy-Cuomo, wnuczką Roberta Kennedy’ego.

Jak wam się podoba Alexander Ogilvy? Przystojniejszy od Williama i Harry'ego?

Zobacz także: Meghan i Harry pokazali zdjęcia z chrztu Archiego!

Księżna Meghan i książę Harry wzięli ślub rok temu. Pamiętacie jeszcze jak wyglądała ta uroczystość? Przypominamy wam zdjęcia z tego wydarzenia!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów