Jak oni się kochają! Czuły gest Harry'ego zachwycił Meghan. Musicie zobaczyć to wideo

Książę Harry i księżna Meghan w czerwonym płaszczu cieszą się i patrzą na pluszowego misia, którego Harry trzyma w rękach
Fotografia: PPE/Nieboer/SIPA/East News

Książę Harry i księżna Meghan nie szczędzą sobie czułości na co dzień. Ostatni gest Harry'ego bardzo nas jednak poruszył i wydaje się, że jego żonę również.

Meghan i Harry od samych początków swojego związku zachowują się zupełnie inaczej niż pozostałe pary w rodzinie królewskiej. Księżna i książę Sussex nie szczędzą sobie czułości nawet podczas publicznych wystąpień. Na początku wzbudzało to pewne oburzenie, teraz jednak wszyscy się do tego przyzwyczailiśmy. Widać, że bardzo się kochają! Najnowsze wideo z ich udziałem, które zostało nagrane w teatrze, jest naprawdę urocze. Sami musicie to zobaczyć!

Zobacz także: Księżna Meghan coraz pewniej czuje się w rodzinie królewskiej! Wystarczy spojrzeć na te gesty

Czuły gest Harry'ego zachwycił Meghan!

Niedawno Meghan i Harry pojawili się wspólnie w londyńskim Royal Albert Hall na sztuce teatralnej "Totem". Było to bardzo ważne wydarzenie, zwłaszcza dla Meghan, która sama była przez wiele lat aktorką. Widać, że odkąd księżna jest w ciąży, Harry jeszcze bardziej dba o swoją żonę. I tym razem nie szczędził jej czułości, co udało się uchwycić na nagraniu.

Gdy para zajęła miejsce, a Meghan poprawiła się na krześle, Harry wyciągnął do niej rękę. Ta podała mu swoją dłoń, podziękowała i wspólnie oglądali spektakl, cały czas trzymając się za ręce. Widać, że darzą się naprawdę ogromnym uczuciem! To urocze zarówno ze strony Meghan, jak i Harry'ego, który bardzo przejmuje się losem swojej żony. Zobaczcie sami!

Zobacz także: Meghan czeka taki sam los jak Dianę?! Harry bardzo boi się o swoją żonę

Księżna Meghan uchodzi za ikonę stylu. Koniecznie obejrzyjcie jej 5 najlepszych stylizacji!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów