Harry i Meghan przygotowali dla gości nietypowe prezenty. Wiemy jakie

Paulina Ermel 21.05.2018
Książę Harry i księżna Meghan
Fotografia: instagram.com/kensingtonroyal

Od królewskiego ślubu mijają już dwa dni i coraz więcej szczegółów wesela wychodzi na jaw. Wiemy, co książę i świeżo upieczona księżna Sussex dali gościom w prezencie. Będzie zaskoczeni.

Organizacja ślubu księcia Harry'ego i Meghan Markle była niemałym przedsięwzięciem. Cała uroczystość przebiegła sprawnie i wyglądała naprawdę bajkowo. Świeżo upieczone małżeństwo zadbało o wszystko. Zachwycała suknia ślubna pięknej panny młodej, girlandy kwiatów w eleganckiej kaplicy na Zamku w Windsorze, tort, chór, a nawet... prezenty dla gości.

Prezenty dla gości

Meghan i Harry nie tylko zadbali o to, aby obecni na uroczystości otrzymali przemyślane prezenty. Postarali się także o komfort gości. Otóż każdy przybyły na ślub książąt Sussex otrzymał m.in... kapcie! Wszystko po to, aby można było choć na chwilę zrzucić niewygodne szpilki i dać odpocząć zmęczonym nogom, które dopiero miały przetańczyć całą noc.

Na tym nie koniec niespodzianek. Każdy gość otrzymał elegancką białą torebkę zdobioną niebieskim emblematem "HM" z prezentem w środku. Jakie niespodzianki były ukryte w materiałowych woreczkach? Goście otrzymali:

  • czekoladkę o wyglądzie złotej monety z inicjałami Harry'ego i Meghan
  • słodkie bułeczki
  • magnes na lodówkę upamiętniający dzień ślubu
  • wodę z limitowanej kolekcji
  • voucher z 20% zniżką na zakupy w sklepach z pamiątkami na zamku w Windsorze.

Zobacz także: Zazdrościliśmy gościom weselnym Harry'ego i Meghan. Teraz im współczujemy

Spodobały wam się pomysły Harry'ego i Meghan?

Autor: Paulina Ermel

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów