Harry zdradził płeć dziecka? Podczas rozmowy z fanami powiedział "za dużo"

Paulina Ermel 23.10.2018
Książe Harry i księżna Meghan
Fotografia: Rex Features/East News

Książę Harry i księżna Meghan już niedługo zostaną rodzicami. Teraz podróżują m.in. po Australii, gdzie spotykają się też z fanami. Czyżby podczas jednego z takich spotkań książę zdradził płeć dziecka? Zobaczcie!

Książę Harry i Meghan mają ostatnio ręce pełne pracy! Tydzień temu ogłosili radosną nowinę, że wiosną 2019 roku zostaną rodzicami i od razu wyjechali w podróż po Australii, Tondze i Fidżi. Tutaj spotykają się z władzami i przedstawicielami państw, i poświęcają też czas swoim fanom. Podczas jednego ze spotkań z fanami, książę Harry przyznał, że chciałby, aby dziecko miało określoną płeć. Jaką? Zobaczcie!

Książę Harry zdradził płeć dziecka?

Świeżo upieczeni małżonkowie i przyszli rodzice zostali zasypani masą gratulacji, komplementów i prezentów. Dociekliwi fani nie mogli też powstrzymać się od zadawania pytań na temat dziecka i stanu zdrowia przyszłej mamy. Podczas wizyty w Sydney, jeden z fanów krzyknął do księcia Harry'ego: "Gratuluję, mam nadzieję, że to będzie córka!". Na odpowiedź Harry'ego nie trzeba było długo czekać.

Choć rodzina królewska stara się pewne rzeczy jak najdłużej trzymać w tajemnicy, szczęśliwy przyszły tata odpowiedział na zaczepkę fana krótko i na temat: "Ja również!".

Czyżby Harry zdradził płeć dziecka? A może jedynie potwierdził, że rzeczywiście marzy mu się córeczka?

EN_01344278_0446
Fotografia: Eastnews

Bądź na bieżąco. Polub fanpage Chillizet na Facebooku!

Księżna Meghan jeszcze zanim została księżną, doczekała się własnej figury woskowej! Oczywiście została ona wykonana przez pracowników Muzeum Madame Tussauds.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów