Harry zdradził płeć dziecka? Podczas rozmowy z fanami powiedział "za dużo"

Paulina Ermel 23.10.2018
Książe Harry i księżna Meghan
Fotografia: Rex Features/East News

Książę Harry i księżna Meghan już niedługo zostaną rodzicami. Teraz podróżują m.in. po Australii, gdzie spotykają się też z fanami. Czyżby podczas jednego z takich spotkań książę zdradził płeć dziecka? Zobaczcie!

Książę Harry i Meghan mają ostatnio ręce pełne pracy! Tydzień temu ogłosili radosną nowinę, że wiosną 2019 roku zostaną rodzicami i od razu wyjechali w podróż po Australii, Tondze i Fidżi. Tutaj spotykają się z władzami i przedstawicielami państw, i poświęcają też czas swoim fanom. Podczas jednego ze spotkań z fanami, książę Harry przyznał, że chciałby, aby dziecko miało określoną płeć. Jaką? Zobaczcie!

Książę Harry zdradził płeć dziecka?

Świeżo upieczeni małżonkowie i przyszli rodzice zostali zasypani masą gratulacji, komplementów i prezentów. Dociekliwi fani nie mogli też powstrzymać się od zadawania pytań na temat dziecka i stanu zdrowia przyszłej mamy. Podczas wizyty w Sydney, jeden z fanów krzyknął do księcia Harry'ego: "Gratuluję, mam nadzieję, że to będzie córka!". Na odpowiedź Harry'ego nie trzeba było długo czekać.

Choć rodzina królewska stara się pewne rzeczy jak najdłużej trzymać w tajemnicy, szczęśliwy przyszły tata odpowiedział na zaczepkę fana krótko i na temat: "Ja również!".

Czyżby Harry zdradził płeć dziecka? A może jedynie potwierdził, że rzeczywiście marzy mu się córeczka?

EN_01344278_0446
Fotografia: Eastnews

Bądź na bieżąco. Polub fanpage Chillizet na Facebooku!

Zagłosuj

Kate i William czy Meghan i Harry? Którą parę wolisz?

Liczba głosów:

Księżna Meghan jeszcze zanim została księżną, doczekała się własnej figury woskowej! Oczywiście została ona wykonana przez pracowników Muzeum Madame Tussauds.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów