William zepsuł podróż poślubną Meghan i Harry'ego?! W ostatniej chwili musieli odwołać wyjazd

Księżna Meghan i książę Harry w samochodzie zaraz po ślubie
Fotografia: Instagram/Kensington Palace

O konflikcie między Harrym i Williamem mówi się od dłuższego czasu, ale tego się nie spodziewaliśmy! Książę Cambridge zepsuł bratu podróż poślubną?!

Minął już prawie rok od wielkiego wydarzenia, jakim był ślub księżnej Meghan i księcia Harry'ego. Ludzie na całym świecie żyli tą wyjątkową ceremonią. Okazuje się, że Harry i Meghan planowali przedłużyć sobie ten wyjątkowy czas i wybrać się w długo planowaną podróż poślubną. Nie było im to jednak dane. W ostatniej chwili musieli zmienić swoje plany! A wszystko popsuł książę William, który maczał palce w odwołaniu podróży poślubnej brata.

Zobacz także: William i Harry żyją w konflikcie! Królowa Elżbieta próbuje pogodzić wnuków 

William zepsuł podróż poślubną Harry'ego i Meghan?! 

Meghan i Harry długo planowali swoją podróż poślubną. Miała się ona odbyć zaraz po ślubie, jednak musieli przełożyć ją o kilka tygodni. Jako oficjalny powód podano 70. urodziny księcia Karola, w których chcieli uczestniczyć. Prawda okazuje się jednak zupełnie inna.

W dokumencie "Harry i Meghan: Pierwsze 100 dni" podana została informacja, że musieli zmienić swoje plany przez Williama! Okazuje się, że książę Cambridge miał dość ciążących na nim obowiązków, które musiał przejąć za brata. Właśnie dlatego też Meghan musiała szybko sprostać obowiązkom księżnej.

Myślę, że powodem, dla którego biedna Meghan poszła od razu do pracy jest to, że Harry musiał wziąć na siebie trochę obowiązków. Książę William jest zmęczony wykonywaniem całej roboty - powiedziała w dokumencie dziennikarka Helen Kiran-Taylor. 

Ostatecznie Harry i Meghan przełożyli podróż poślubną i kilka tygodni później udali się do Irlandii. Ich wypoczynek nie potrwał jednak długo, ponieważ cały czas mieli pełne ręce roboty. Meghan nie zwolniła tempa nawet będąc w zaawansowanej ciąży! Dopiero niedawno przeszła na zasłużony odpoczynek. 

Zobacz także: Są pierwsze zdjęcia z filmu o Harrym i Meghan. Aktorzy wyglądają jak para książęca! 

Interesujesz się tematyką rodziny królewskiej? Te filmy i seriale mogą ci się spodobać!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów