Meghan nie jest pierwszą aktorką w życiu Harry'ego. Ta gwiazda mogła być jego żoną, ale wolała dać mu kosza

Książę Harry uśmiecha się po meczu polo
Fotografia: EAST NEWS

Wszyscy byli w szoku, gdy Harry związał się z aktorką. Okazuje się, że Meghan nie jest pierwszą gwiazdą w jego życiu. Pierwsza jednak dała mu kosza.

Wszyscy byli poruszeni, gdy świat obiegła informacja o tym, że książę Harry spotyka się z aktorką, Meghan Markle. Okazuje się jednak, że nie jest ona pierwszą kobietą związaną ze światem filmów i seriali w jego życiu. W biografii księcia możemy przeczytać, że spotykał się on również z inną popularną aktorką, która ostatecznie… dała mu kosza.

Zobacz także: Dlaczego Harry rozstał się z Chelsy Davy po 7 latach związku? Oficjalna przyczyna wyszła na jaw

Harry spotykał się z Jenną Coleman

Książę Harry, zanim ustatkował się u boku Meghan, skakał z kwiatka na kwiatek. Prowadził dość hulaszczy tryb życia, a media łączyły go coraz to z inną kobietą. Mówiono nawet, że romansuje ze znaną brytyjską wokalistką, Ellie Goulding.

Harry z pewnością nie cierpiał na brak zainteresowania kobiet; po dwóch poważnych związkach, które spełzły na niczym, z lubością skakał z kwiatka na kwiatek. Dziennikarze używali sobie, łącząc go z jego dobrą znajomą, piosenkarką Ellie Goulding, mimo że ich związek był czysto platoniczny

- możemy przeczytać w biografii księcia.

Latem 2015 roku media obiegły jednak zdjęcia Harry'ego w towarzystwie aktorki, Jenny Coleman. Poznali się na Audi Polo Challenge i spędzili wówczas wspólnie wieczór w strefie VIP. Następnie Harry kilkakrotnie zaprosił Jennę na randkę.

Harry lubił Jennę i pociągało go jej typowo brytyjskie poczucie humoru. Liczył na rozwój znajomości, lecz niestety, nie był jedynym w kolejce. Jenna niedawno rozstała się ze swoim chłopakiem, znanym z "Gry o Tron" Richardem Maddenem, lecz był nią już zainteresowany inny aktor – Tom Hughes. Podobno poczuł do niej miętę w tym samym dniu, co Harry; chwilę później zaczął do niej pisać, aż w końcu się umówili

- dowiadujemy się z biografii księcia.

Okazuje się zatem, że aktorka znana z serialu "Doctor Who" oraz filmu "Zanim się pojawiłeś", dała naszemu księciu kosza. Kto wie, gdyby Harry bardziej zawrócił jej w głowie, być może to ona byłaby dziś na miejscu Meghan. Obecnie jednak Jenna wciąż jest z Tomem, Harry natomiast tuż po tym przelotnym romansie poznał swoją księżną.

Zobacz także: Emocjonalna rozmowa Harry'ego z byłą tuż przed ślubem! Polały się łzy

Z kim Harry spotykał się zanim poznał Meghan? Zobaczcie w galerii!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów