Harry Styles został zapytany o byłą. Reakcja? To trzeba zobaczyć

Emilia Klima 17.05.2017
Harry Styles, Kendall Jenner
Fotografia: Late Late Show/East News

Harry Styles i Kendall Jenner byli kiedyś parą. Wygląda na to, że dla wokalisty to nadal drażliwy temat. 

Harry Styles wydał niedawno swoją pierwszą solową płytę. W tekstach piosenek pojawia się sporo odniesień do byłych dziewczyn, co zostało bardzo dogłębnie przeanalizowane przez fanki i media. Sam wokalista unika poruszania swoich prywatnych spraw w wywiadach. O Kendall został zapytany właściwie przez przypadek w "Late Late Show" Jamesa Cordena. Obok muzyka na kanapie zasiadł brytyjski aktor Aaron Taylor-Johnson, który ma pewną wyjątkową pasję - hoduje kury. Tak się akurat złożyło, że nazwał zwierzęta imionami sióstr Kardashian. Kiedy zaczął wymieniać je po kolei, Harry zaczął nerwowo popijać wodę przy Kendall.

A to był dopiero początek. Aktor, nie do końca świadomy, tego co się dzieje, zaczął opowiadać o tym, że jego kury codziennie znoszą jajka. Prowadzący wykorzystał to wyznanie, by jeszcze bardziej pognębić Harry'ego. Składać jajka to po angielsku "lay eggs", "lay" można też przetłumaczyć jako uprawienie seksu.

Czy Kardashianki faktycznie robią to codziennie Harry? - spytał.

Harry ponownie sięgnął po swoją wodę i odwrócił głowę. Co ciekawe, klip zniknął z oficjalnego kanału show na YouTubie. Na szczęście, zawsze można liczyć na internautów. 

Historia miłości Kendall i Harry'ego 

Członek grupy One Direction i modelka zaczęli spotykać się pod koniec 2013 roku. Związek rozpadł się po kilku miesiącach, co skończyło się złamanym sercem Kendall. Celebrytka stwierdziła, że Harry jest niedojrzały i nigdy nie traktował ich relacji poważnie. Ich ścieżki ponownie złączyły się w 2015 roku. Odnowienie kontaktu skończyło się wspólnymi wakacjami oraz histerią fanek i Taylor Swift (innej byłej Harry'ego) na widok zdjęć z jachtu, na których para nie szczędziła sobie czułości.

I tym razem nie udało się jednak utrzymać relacji dłużej niż parę tygodni. W tym przypadku to ponoć Kendall doszła do wniosku, że nie chce angażować się w związek z wokalistą. Obecnie ich relacje są poprawne, ale wnosząc po reakcji gwiazdora, ten temat nadal jest dla niego niezręczny. Kendall, tymczasem, od paru miesięcy spotyka się z raperem ASAP Rocky. Brytyjskie media donoszą z kolei o nowej tajemniczej dziewczynie Harry 'ego. Ma być nią kucharka i blogerka Tess Ward.

Tess Ward
Fotografia: Tess Ward
Kendall Jenner, ASAP Rocky
Fotografia: Kendall Jenner, ASAP Rocky

 

Harry Styles, Kendall Jenner
Fotografia: Harry Styles, Kendall Jenner
Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów