Harry Styles wyznał, że kocha "Pamiętnik". Jego reakcja na zdjęcie Goslinga zdradza więcej niż słowa

Emilia Klima 20.07.2017
Harry Styles, Ryan Gosling
Fotografia: Screen z Youtube.com/BBC/Mat.prasowe

Wygląda na to, że Harry Styles, tak jak miliony kobiet na całym świecie, ma słabość do Ryana Goslinga ;-)

Harry Styles ma za sobą entuzjastycznie przyjęty przez krytyków debiut aktorki w najnowszym filmie Christophera Nolana "Dunkierka". Sam jest wielkim fanem kina, a jak wyznał podczas przejażdżki samochodem z Jamesem Cordenem w "Carpool Karaoke", jego ulubiony gatunek to komedie romantyczne. Trzeba przyznać, że to całkiem zaskakujący wybór, a jeszcze ciekawiej zrobiło się, kiedy wokalista zdradził, że film, który ceni najbardziej to "Pamiętnik".

Wygląda na to, że Styles ma również słabość do grającego w filmie główną rolę, Ryana Goslinga. Wydało się to podczas wizyty wokalisty w show Nicka Grimshaw'a w radiu BBC. Harry dał się podłączyć do aparatury mierzącej tętno, a w tym czasie prowadzący pokazywał mu różne zdjęcia i poruszał "trudne" tematy, chcąc sprawdzić, czy któryś z nich spowoduje u gwiazdora szybsze bicie serca. Okazało się, że tętno wokaliście najbardziej podniosło... zdjęcie Ryana Goslinga. 

Ulubiony aktor Harry'ego Stylesa

Harry Styles skomentował krótko, że aktor na zdjęciu wygląda bardzo przystojnie. Kiedy prowadzący z ekscytacją zauważył, że jego tętno poszło w górę, wokalista wyraźnie się zakłopotał i zaczął się bronić mówiąc, że wcale się tak nie dzieje. 

Do sprawy wrócił reporter portalu Extra.tv, który zapytał gwiazdora o eksperyment podczas premiery "Dunkierki". Styles stwierdził, że wykorzystany w programie sprzęt zapewne nie spełniał wszystkich medycznych norm i nie dawał wiarygodnych rezultatów. Po chwili dodał jednak:

To bardzo przystojny mężczyzna. Niczego się nie wstydzę.

Rozumiemy Harry'ego doskonale ;-)

Ryan-Gosling-Do-You-Find-Me-Attractive-Stupid-Crazy-Love
Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów