Pamiętacie Viktora Kruma z filmów o Harrym Potterze? Zobaczcie, jak zmienił się aktor, który grał tę postać!

Paulina Ermel 10.01.2020
Kadr z filmu "Harry Potter i Czara Ognia"
Fotografia: Warner Bros/Courtesy Everett Collection

Stanislav Yanevski, który zagrał Viktora Kruma w filmie "Harry Potter i Czara Ognia", zmienił się nie do poznania!

Jesteście fanami filmów o Harrym Potterze? Z pewnością pamiętacie zatem 4 część przygód o młodym czarodzieju. W filmie "Harry Potter i Czara Ognia" pojawili się nowi bohaterowie, którzy rywalizowali z tytułowym bohaterem o wygraną w Turnieju Trójmagicznym.

Jednym z uczestników turnieju był Viktor Krum. Reprezentował on szkołę magii Durmstrang. Fani filmów pamiętają go także dlatego, że to właśnie z nim Hermiona Granger - przyjaciółka Harry'ego Pottera i Rona Wesleya - wybrała się na Bal Bożonarodzeniowy.

Zastanawiacie się, jak dzisiaj wygląda Stanislav Yanevski, który wcielił się w postać Kruma w filmie? Jest nie do poznania!

Jak wygląda dzisiaj aktor, który grał Viktora Kruma

Stanislav Yanevski zagrał w filmie "Harry Potter i Czara Ognia", kiedy miał zaledwie 20 lat. Wówczas miał krótko obcięte włosy i był postawnym, umięśnionym mężczyzną. Od tamtego momentu minęło już 14 lat!

Dzisiaj Yanevski ma 34 lata. Zagrał w wielu produkcjach i zmienił się nie do poznania. Co ciekawe, zapuścił włosy, brodę i zainwestował w kilka tatuaży. Widać też, że wiele czasu poświęca pracując nad swoim ciałem. 

Jak dzisiaj wygląda filmowy Viktor Krum? Sami zobaczcie!

Ten projekt robi furorę na całym świecie. Wszystko dlatego, że na zdjęciach gwiazdy pozują ze swoimi młodszymi wcieleniami! Zobaczcie.  

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów