Harry Potter istnieje naprawdę. Jest bardzo mały i wciąż mieszka pod schodami

Redakcja 08.09.2016
Pies mieszka w komodzie pod schodami
Fotografia: Reddit

Pies mieszka co prawda w bardziej luksusowych warunkach niż młody czarodziej, ale nowe przezwisko przylgnęło do zwierzęcia na stałe. 

Użytkownik Reddita, Fatisbac, pojechał na wakacje do cioci. To, co zobaczył pod schodami, najpierw zachwyciło jego, a potem forumowiczów. Sława małego chihuahua wyszła poza serwis, a informacje o jego pokoju można już znaleźć w mediach na całym świecie.

Ciocia Fatisbaca wyposażyła pokój swojego pupila w małe łóżko ze złotą ramą, nad którym na złotym, jelenim porożu wisi niebieski kapelusz. Pod łóżkiem właścicielka ułożyła czarny dywanik, żeby było przytulniej. W pokoiku znajduje się również komoda, na której stoi lampka i porcelanowa ozdoba, a nad komodą wisi obraz, który przedstawia psy grające w pokera.

Internauci prześcigają się w pomysłach, jak pies mieszkający pod schodami powinien się nazywać. Może Harry Pupper (czyli mały piesek)? A może Hairy Potter (Owłosiony Potter)? Niektórzy nie zgadzają się z tym, że chihuahua jest psim odpowiednikiem Harrego - ich zdaniem przypomina filmowego Zgredka.

Pokój
Fotografia: Fatisbac/ Reddit
Pokój
Pokój
Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów