Mała Harper Beckham na pokazie mamy zaskoczyła swoim wyglądem. Co za zmiana!

Julita Buczek 18.02.2019
Harper i David Beckham
Fotografia: Instagram @thefashionlover_magazine

Córka Davida i Victorii może stać się prawdziwą ikoną stylu. Ostatnio zadała szyku na pokazie swojej mamy. Fotoreporterzy nie mogli oderwać od niej wzroku!

Niedawno w ramach Fashion Week w Londynie odbył się pokaz Victorii Beckham. Jak na każdym poprzednim tego typu wydarzeniu, również i na tym pojawiła się jej najbliższa rodzina, która zasiadła w pierwszym rzędzie. Na prezentacji najnowszej kolekcji zjawili się mąż David oraz dzieci projektantki (Brooklyn, Romeo James, Harper oraz Cruz). Największe emocje wzbudziła siedmioletnia córka Victorii, Harper.

Zobacz także: Polska marka z pokazem na tygodniu mody w Paryżu. Jest czego gratulować!

Córka Victorii zaskoczyła wszystkich na pokazie

Siedmiolatka jest częstą bywalczynią pokazów mody, na których towarzyszy swojej rodzinie. Niedawno pojawiła się wraz z rodzeństwem oraz ojcem na prezentacji nowej kolekcji swojej mamy. Dziewczynka zachwyciła nie tylko swoją stylizacją, ale również ciekawą fryzurą. Internauci w zabawny sposób zaczęli komentować nowe cięcie Harper i porównywać ją do redaktor naczelnej amerykańskiego wydania "Vogue".

Jak się wam podoba nowa fryzura Harper?

Zobacz także: Polka na prestiżowej liście 100 najważniejszych osób dla kultury ulicznej. Znaleźli się tam też Rihanna i Kanye West

Te gwiazdy zmieniły się nie do poznania. Musicie zobaczyć te metamorfozy!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów