Hanna Lis wyznała, że nie lubi nudy w kuchni i zdradziła, co ją inspiruje

Łucja Siennicka 25.10.2019
Hanna Lis
Fotografia: Adam Jankowski/REPORTER

Hanna Lis od dawna pasjonuje się gotowaniem. Dziennikarka zdradziła, że lubi kombinować i ma sposób na to, żeby w kuchni nigdy nie było nudno. Jakimi zasadami się kieruje?

Hanna Lis jest jedną z najpopularniejszych polskich dziennikarek. Jej największą pasją jest gotowanie, co można zobaczyć na jej profilu na Instagramie. Hanna chętnie dzieli się zdjęciami swoich potraw, do tego wydała książkę. 49-latka zdradziła ostatnio, co jest dla niej inspiracją i jaką kuchnię lubi najbardziej.

Hanna Lis opowiada o swojej pasji do gotowania

Hania Lis przyznaje, że uwielbia kuchnię indyjską. Samodzielnie przygotowuje nawet charakterystyczne dla niej chlebki naan. Dodaje również, że tę pasję odziedziczyła po niej córka, Julka.

Hanna udzieliła ostatnio wywiadu gazecie "Życie na gorąco", gdzie wyznała, że uwielbia potrawy inspirowane podróżami i miejscami, w których mieszkała - mowa o Włochach i Skandynawii

Dziennikarka dodała również, że nie przepada za monotonią, dlatego stara się urozmaicać posiłki. Najbardziej odpowiada jej kuchnia indyjska. Sama przygotowuje takie dania jak butter chicken i chlebki naan.

Hania dodaje, że pasję do gotowania zauważa również u swojej córki. Zapewnia jednak, że dziewczyna ma naturalny talent i nie podąża ślepo za trendami. 

Czytaliście książkę kucharską Hanny?

Zobacz także: Hanna Lis na okładce polskiego magazynu. Fanka: „Pani tak nie wygląda”

Lubisz chodzić do restauracji? Sprawdź, z którą gwiazdą mógłbyś się wybrać na obiad!

Polskie gwiazdy
Rozwiąż quiz

Z którą polską gwiazdą powinieneś wybrać się na obiad?

Polskie gwiazdy

1. Co lubisz robić w wolnym czasie?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów