Hanna Lis tęskni za córką. Tym zdjęciem i wpisem poruszyła internautów

Zuzanna Morska 30.10.2019
Hanna Lis
Fotografia: instagram.com/hanna_lis

Dziennikarka zamieściła w sieci post, z którego wynika, że bardzo tęskni za córką Julią. Zobaczcie, co takiego tu napisała.

Hanna Lis to nie tylko znana dziennikarka, ale też szczęśliwa mama dwóch dorosłych córek. Gwiazda chętnie dzieli się w sieci przemyśleniami na temat macierzyństwa i zdradza nieco na temat relacji z dziećmi.

Gwiazda jakiś czas temu zamieściła na Instagramie urocze zdjęcie z jedną z córek. Opatrzyła je też poruszającym podpisem.

Hanna Lis tęskni za córką

Hanna Lis nigdy nie kryła się z tym, że bardzo walczyła o to, żeby mieć dzieci. Dziennikarka przez lata zmagała się z endometriozą, która zagrażała jej ciążom. Całe szczęście udało jej się spełnić marzenia i ma dzisiaj dwie dorosłe córki.

Dziennikarka zamieściła ostatnio w sieci zdjęcie z jedną z córek - z Julią, która przebywa obecnie w Amsterdamie. Wygląda na to, że gwiazda bardzo stęskniła się za swoją pociechą, o czym zresztą napisała.

Countdown, Amsterdam. Kto jeszcze okkkkruuutnie tęskni za swoim „maleństwem”, ręka do góry! Kto ryczy, jak głupi? Słysząc „Slipping through my fingers” Abby, ręka do góry! #loveyoutothemoonandback Juliś! - napisała dziennikarka.

Pod zdjęciem pojawiło się mnóstwo komentarzy, w których fani zaczęli dzielić się swoimi historiami.

Moje maleństwo w Nowej Zelandii. Dwie doby samolotem przy dobrych wiatrach. Nie wyję, bo jak zacznę, to nie przestanę.

Mój syn mieszka w Dusseldorfie a studiuje w Kóln a ja w Poznaniu i tęsknię okrutnie - pisali.

Przeżyliście podobne sytuacje?

Ten niezwykły projekt robi furorę w sieci! Wszystko za sprawą zdjęć, na których pozuję gwiazdy ze swoimi młodszymi wcieleniami! Musicie to zobaczyć.                                         

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów