Agnieszka Woźniak-Starak spotkała się z falą hejtu po zaginięciu męża. Hanna Lis staje w jej obronie

Hanna Lis i Agnieszka Woźniak-Starak w czarnych sukienkach
Fotografia: TRICOLORS/East News

Po zaginięciu Piotra Woźniaka-Staraka na Agnieszkę Woźniak-Starak wylała się fala hejtu ze strony internautów. Hanna Lis stanęła w obronie koleżanki.

Informacja o zaginięciu Piotra Woźniaka-Staraka wstrząsnęła nami wszystkimi. Producent zaginął na jeziorze Kisajno w nocy z soboty na niedzielę. Od tej pory trwają poszukiwania producenta filmowego. Aż trudno uwierzyć, że w tak trudnych dla rodziny i bliskich chwilach internauci nadal pozostają bezlitośni. Pod zdjęciami na profilu instagramowym Agnieszki Woźniak-Starak pojawiło się wiele niemiłych, wręcz okrutnych komentarzy. W obronie Woźniak-Starak stają przyjaciele z branży, w tym Hanna Lis.

Zobacz także: Trwają poszukiwania Woźniaka-Staraka. W weekend wypadł z łódki!

Hanna Lis staje w obronie Agnieszki Woźniak-Starak

Piotr Woźniak-Starak zaginął w miniony weekend, w nocy z soboty na niedzielę. Informacja o wypadku pojawiła się w mediach w niedzielę wieczorem. Od tej pory na profilu Agnieszki Woźniak-Starak na Instagramie zaczęły pojawiać się komentarze od zaniepokojonych internautów.

Wielu fanów próbowało dopytać dziennikarkę o to, czy podane informacje są prawdziwe. Inni znaleźli w tej dramatycznej sytuacji idealną okazję do krytykowania Staraków. Pod zdjęciami prezenterki pojawiło się wiele nieprzychylnych komentarzy. W obronie dziennikarki stanęły inne gwiazdy. Przede wszystkim Hanna Lis, która napisała szczery post do wszystkich krytykujących.

Czytam komentarze o zaginięciu Piotrka Woźniaka-Staraka i nie mogę uwierzyć, ile bestialskiego okrucieństwa jest w ludziach. Opamiętajcie się! Wylewają się spod waszych klawiatur rwące potoki nienawiści, albo zwykłej głupoty. Nawet czołowy portal plotkarski wyłączył komentarze pod artykułami o poszukiwaniach Piotrka. Bo nie czas na spiskowe teorie, na rozsiewanie plotek i pomówień, na głupie i nic nie wnoszące dyskusje. Nie jest na to czas, a tym bardziej nie jest na to miejsce na profilu Agi. Zastanówcie się, zanim znów coś napiszecie pod jej zdjęciem. Okiełznajcie swoje okrucieństwo! To jest czyjeś życie, dramat, cierpienie, niepewność. Ponoć jesteśmy katolickim narodem? Może czas włączyć współczucie? To jest czas na modlitwę i trzymanie kciuków za Piotra i jego rodzinę - napisała Hanna Lis na Instagramie.

Agnieszka Woźniak-Starak wyłączyła możliwość komentowania swoich ostatnich zdjęć na Instagramie. Dziś rano wznowiono poszukiwania Woźniaka-Staraka. Akcja prowadzona jest już trzeci dzień. W niedzielę i poniedziałek służby pracowały od świtu do zmroku. 

Zobacz także: Kim jest Piotr Woźniak-Starak?

Chciałbyś kiedyś zagrać w filmie? A może marzy ci się kariera aktorska? Jeśli tak to koniecznie weź udział w naszym quizie i sprawdź, w którym filmie powinieneś zagrać.

Kadr z filmu "Akademia policyjna"
Rozwiąż quiz

Sprawdź, w którym filmie powinieneś zagrać

Kadr z filmu "Akademia policyjna"

1. Który z tych sportów lubisz najbardziej?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów