Hanna Lis wstawiła zdjęcie z córką z dawnych lat. Pamiętacie ją taką?

Uśmiechnięta Hanna Lis w białej bluzce
Fotografia: Instagram/hanna_lis

Gwiazdy od czasu do czasu lubią wspominać. Z resztą jak każdy z nas. Hanna Lis ostatnio opublikowała zdjęcie sprzed kilkunastu lat. Niedawno podobne wstawiła Kinga Rusin.

Niektóre gwiazdy są obecne w polskim show-biznesie od lat. Zwłaszcza dziennikarze, których pamiętamy z ekranu jeszcze z lat 90. To właśnie wtedy swoje początki z mediami miały Hanna Lis oraz Kinga Rusin. Ta druga ostatnio opublikowała zdjęcie z dawnych czasów. Teraz przyszedł czas na Hannę Lis, która postanowiła wstawić fotografię sprzed kilkunastu lat, na której pozuje ze swoją córką, Julią.

Hanna Lis z córką na zdjęciu sprzed lat

Na zdjęciu widzimy uśmiechniętą dziennikarkę, która wpatruje się w malutką wówczas córeczkę. Trzeba przyznać, że Hanna Lis od tego czasu bardzo się zmieniła. Fani dziennikarki w komentarzach nie mogli ukryć podziwu. Zaczęli wspominać tamte czasy wraz z dziennikarką.

Nie wiem, czy powinnam (wypada) to pisać, ale jak byłam dziewczynką, uważałam, że jesteś najpiękniejszą dziewczyną na świecie z ekranu!

Potwierdzam, piękna pani z telewizji. Tak to się kiedyś mówiło. 

Jak wino.

Była pani przepiękna, zjawiskowa.

A wy pamiętacie Hannę Lis z tamtych czasów? Jak wam się podoba?

Zobacz także: Rozenek, Rosati i Lis o hejcie na swój temat. Padły mocne słowa

Bądź na bieżąco! Polub Chillizet na Facebooku

Każdy z nas się zmienia - gwiazdy też. Pamiętamy ich doskonale z dawnych lat, do dziś chętnie oglądamy ich na wizji. Pamiętacie, jak wyglądali dawniej? Tak przez lata zmieniły się gwiazdy TVN-u.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów