Lis po rozstaniu zamieszkała u Przetakiewicz? Jest odpowiedź gwiazdy

Martyna Wojciechowska 04.04.2018
Joanna Przetakiewicz i Hanna Lis
Fotografia: East News

Jej post na Instagramie skomentowała Agnieszka Hyży.

Po tym, jak Hanna Lis potwierdziła rozstanie z Tomaszem Lisem, media show-biznesowe doszukują się kolejnych sensacji. Ostatnio w "Super Expressie" pojawiła się informacja, z której wynika, że po wyprowadzce z willi Tomasza Hanna znalazła schronienie w domu Joanny Przetakiewicz. Dziennikarka nie wytrzymała i postanowiła skomentować te doniesienia.

Zobacz także: Hanna Lis pokazuje nogi w mini i odpowiada hejterom

Hanna Lis dementuje plotki na temat przeprowadzki do domu Joanny Przetakiewicz

Nie jest tajemnicą, że Hanna Lis i Joanna Przetakiewicz są sobie bardzo bliskie i pomagają sobie w trudnych chwilach. Kiedy dziennikarka odeszła od męża, z pewnością mogła liczyć na wsparcie swojej przyjaciółki Joanny Przetakiewicz. Jednak informacje na temat jej przeprowadzki do domu Joanny okazały się nieprawdziwe.

W najnowszym poście na Instagramie Hanna odpowiada stanowczo:

Uwielbiam Joannę, zawsze mogę na nią liczyć, jest mi bardzo bliska, jak widać na załączonym obrazku. Może to kwestia zaawansowanego wieku, ale za cholerę nie pamiętam, żebym kiedykolwiek u Asi „pomieszkiwała”, jak utrzymują brukowe gazety i portale. Standardowa formuła: „potwierdza informator”. Wyjaśnię tym, którzy jeszcze nie wiedzą jak to się robi. "Zaufany informator" lub „przyjaciel domu”, to: a) wymysł pracownika brukowca, b) robota „życzliwych”, czyli zapiekłych wrogów. Nie wierzcie w te brednie proszę. W tym wszystkim jest życie prawdziwych ludzi. Btw: na nazwisko mam Lis, a nie „Lisica”.

W komentarzach pod postem wybuchła burza. Jedni twierdzą, że Hanna niepotrzebnie odnosi się do newsów z brukowców, inni zaś zaczęli jej bronić. Co ciekawe, do konwersacji włączyła się Agnieszka Hyży, która ostatnio też postanowiła odnieść się do krzywdzących ją plotek:

Skąd ja to znam. Jak dobrze mieć tylu zaufanych informatorów i przyjaciół domu... Uśmiech i pierś do przodu!

Po chwili Hyży dodała jeszcze:

Uwielbiam takie sądy. Nikt nie zna prawdy i faktów, kto nie stoi za drzwiami danego domu. I jak publicznie je wygłasza to powinienem mieć świadomość, że kogoś może skrzywdzić i dotknąć, do żywego. Adresata, bliskich, a może dzieci? Warto czasem nabrać wody w usta i pewne tematy zostawić...

Jak widać, Hanna zawsze może liczyć na swoich znajomych z show-biznesu.

Zobacz także: Hanna Lis komentuje przyjaźń z Kingą Rusin. Ostra odpowiedź na komentarze fanów

Szeroki wybór najmodniejszych sukienek damskich - którą wybierasz?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów