Hanna Lis chwali się selfie bez makijażu. Internautka: Patrzę, szukam i piękna nie widzę

Emilia Klima 07.06.2017
Hanna Lis
Fotografia: East News

Niełatwe jest życie gwiazd na Instagramie. Właśnie przekonała się o tym Hanna Lis. 

Trudno nie odnieść wrażenia, że niektórzy "fani" obserwują gwiazdy na Instagramie, tylko po to, żeby im dopiec. Odpowiadanie na "hejty" w sieci to chleb powszedni chociażby Małgorzaty Rozenek, ale nie tylko ona czyta nieprzychylne komentarze pod zdjęciami udostępnianymi na portalach społecznościowych. Można powiedzieć, że to, że gwiazdy decydują się na pokazywanie swojego mniej perfekcyjnego oblicza, to niemała odwaga z ich strony.

Tym razem w wersji, jakiej w telewizji czy na ściankach nie oglądamy, postanowiła pokazać się internautom Hanna Lis. Dziennikarka zamieściła na Instagramie zdjęcie bez makijażu, które nie we wszystkich fanach wzbudziło zachwyt.

Hanna Lis
Fotografia: instagram.com/hanna_lis

Internauci krytykują Hannę Lis

Pod zdjęciem posypało się sporo - naszym zdaniem całkowicie zasłużonych - komplementów. Fanki pisały, że Lis w takim wydaniu prezentuje się świetnie i powinna częściej się tak pokazywać.

Haniu nawet w takiej wersji jesteś piękna. Uwielbiam jak kobiety potrafią być naturalne.

Czyste piękno, łyżkami można jeść.

Śliczna i radosna, o to chodzi - pisały fanki.

Jedna z internautek nie rozumiała jednak, skąd te zachwyty i stwierdziła, że fanki próbują się "podlizać" swojej idolce zbyt pochlebnymi komentarzami.

Patrzę i szukam tego piękna i nie widzę. Normalna kobieta ani ładna, ani brzydka, po prostu normalna. Nieładnie tak się podlizywać i łgać w żywe oczy. Co Pani Hanna sobie o Was myśli wazeliniarze. Wierzę, że ma dystans do tego lukru - napisała jedna z internautek. 

To, że faktycznie ma dystans do komentarzy internautów na swoim profilu, Hanna Lis udowadniała już nie raz, jak choćby wtedy, kiedy opowiadała na "zarzut", że w jej wieku nie wypada pokazywać się w mini. Tym razem jednak nie wdała się w polemikę z internautką. Chyba słusznie - nad takimi komentarzami można jedynie ciężko westchnąć i rozłożyć ręce ;-)

Hanna Lis
Fotografia: East News

 

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów