Hanna Bakuła opowiedziała o swojej relacji z Agnieszką Osiecką. Podobno planowały małżeństwo!

Julita Buczek 28.10.2019
Ewa Bakuła
Fotografia: VIPHOTO/East News

Hanna Bakuła opowiada o relacji, która łączyła ją z Agnieszką Osiecką.

Hanna Bakuła to jedna z bardziej znanych polskich malarek. Niedawno artystka wydała książkę "Selfie/Autoportret", w której postanowiła skupić się na odpowiadaniu na trudne pytania dotyczące jej życia.

W dziele wraca wspomnieniami do swojego dzieciństwa, a także zabiera czytelnika w kolorową podróż do Nowego Jorku. W publikacji pisze również o przyjaźni z innymi artystami: Agnieszką Osiecką, Korą czy Beatą Tyszkiewicz.

Bakuła opowiedziała o relacji z Osiecką

Hanna w swojej najnowszej publikacji dużą część książki poświęciła jednej z najtrwalszych relacji w jej życiu. Przyjaźń z Agnieszką Osiecką miała bardzo duży wpływ na jej dalsze życie.

Agnieszka Osiecka, mimo że miała męża i dziecko, mieszkała u matki i była rasową singielką (…) Ja podczas naszej siedemnastoletniej przyjaźni miewałam mężów, ale to nie zakłócało naszych podróży i spędzania czasu razem - wyznała w książce.

W jednym z rozdziałów Bakuła postanowiła opowiedzieć również kim była dla niej jedna z najwybitniejszych polskich artystek.

Spotkałyśmy się nagle i nagle ze sobą zostałyśmy. Po zastanowieniu stwierdziłyśmy, że jestem dla Agnieszki mężem. Było to w Dębkach, wtedy kultowym kurorciku. Kupiłyśmy sobie piwo i postanowiłyśmy wypić od razu na miejscu pod sklepem. Była brudna, mała ławeczka i pieniek, z którego ukradziono stolikowy blat. Właśnie w takich okolicznościach zastanawiałyśmy się, kim dla siebie jesteśmy. Wtedy postanowiłyśmy wziąć ślub przy najbliższej okazji - wyjawiła Hanna.

EN_00130668_0003
Fotografia: MAREK ZIELINSKI/East News

Co sądzicie o wyznaniu artystki?

Zobacz także: Meghan Markle została wyśmiana przez dziennikarkę. "Błagała, żeby tylko zaistnieć w tabloidach!"

Polskie gwiazdy
Rozwiąż quiz

Z którą polską gwiazdą powinieneś wybrać się na obiad?

Polskie gwiazdy

1. Co lubisz robić w wolnym czasie?

Oceń artykuł
WSZYSTKO NA TEMAT:

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów