Halloween u Trumpów. Donald i Melania chyba nie wiedzą, jak rozdawać słodycze [wideo]

Donald Trump i Melania Trump rozdają dzieciom słodycze na Halloween w Białym Domu
Fotografia: YouTube/Fox 10 Phoenix

Donald Trump i Melania Trump zaprosili do Białego Domu dzieci z okazji Halloween. Rozdawali milusińskim słodycze, jednak jeden z nich sprawił im duży kłopot.

Halloween to święto niezwykle popularne w Stanach Zjednoczonych. W związku z tym Donald Trump ze swoją żoną Melanią zorganizowali w Białym Domu imprezę dla dzieci. Poprzebierani milusińscy przyszli do pary prezydenckiej po słodycze. Zadowoleni Trumpowie rozdawali smakołyki, jednak jedno z dzieci sprawiło im duży problem. Ich zakłopotanie zakończyło się śmieszną sytuacją zarejestrowaną przez media. Wideo w błyskawicznym tempie obiegło sieć.

Zobacz także: Anna i Robert Lewandowscy pokazali swoje przebranie na Halloween. Postawili na znane postacie

Halloween u Trumpów

W Białym Domu gościła grupa przebranych dzieci. Jedno z nich pojawiło się w stroju... Minionka. I to właśnie ono sprawiło parze prezydenckiej problem.

Nie wiadomo, czy Donald Trump chciał zażartować, czy może nie do końca wiedział, jak przekazać dziecku słodycze, ale postanowił wpaść na "genialny" pomysł i położył mu łakocie na... głowie, choć maluch miał w rączce torbę na słodycze. Podobnie zachowała się Melania, która automatycznie zrobiła to samo co mąż.

Niestety czekolady szybko spadły z głowy Minionka. Trumpowie nie mogli powstrzymać śmiechu. Dziecko natomiast nie do końca wiedziało, jak się zachować.

A my nie możemy ukryć śmiechu patrząc na całą tę absurdalną sytuację. Zobaczcie sami!

Zobacz także: Piękny gest Melanii Trump. W ten sposób oddała hołd księżnej Dianie!

Uwielbiasz się przebierać? Na imprezę z okazji Halloween czekasz cały rok? A może nie wiesz, jaki strój wybrać? Koniecznie musisz wziąć udział w naszym quizie. Odpowiedz na kilka prostych pytań, a my ci podpowiemy, za kogo powinieneś się przebrać na Halloween.

Przebrania na halloween
Rozwiąż quiz

Weź udział w quizie i sprawdź, za kogo powinieneś się przebrać na Halloween!

Przebrania na halloween

1. Który z tych horrorów podoba ci się najbardziej?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów