Halloween u Majdanów. Radosław przestraszył się Gosi bez makijażu! Pokazał nagranie

Radosław Majdan śmieje się i pokazuje palcem na Małgorzatę Rozenek, która jest wpatrzona w telefon
Fotografia: Instagram/Radosław Majdan

Małgorzata Rozenek zdecydowanie ma dystans do siebie. Wie o tym jej mąż, Radosław Majdan, który z okazji Halloween postanowił zażartować ze swojej żony.

Dziś Halloween, w związku z czym gwiazdy publikują swoje stroje w przebraniach, udekorowane mieszkania, a także relacje z przygotowań do szalonych imprez. Radosław Majdan natomiast w związku z Halloween postanowił opublikować nagranie z... sypialni. Były bramkarz relacjonuje, że tuż po przebudzeniu przestraszył się swojej żony. Wszystko dlatego, że Małgorzata Rozenek-Majdan rozpoczęła już przygotowania do świętowania Halloweeen.

Zobacz także: Robert Lewandowski krytykowany za obchodzenie Halloween. "Dwie sprzeczności"

Radosław Majdan przestraszył się Małgosi

Halloween to radosne święto, zwłaszcza dla dzieci. Majdanowie wspólnie wychowują dwóch synów z pierwszego małżeństwa Małgosi. W związku z tym doskonale wiedzą, co to dobra zabawa.

Tym razem jednak Radosław Majdan postanowił zażartować ze swojej żony. Na swoim koncie na Instagramie opublikował wideo, na którym widzimy jego reakcję tuż po przebudzeniu na widok Małgosi.

Bramkarz zapytał swoich fanów, czy im też zdarzają się takie sytuacje, że budzą się, a potem widzą taki widok - i tu skierował kamerę na Małgosię, jednocześnie krzycząc w niebogłosy. Okazało się, że "Perfekcyjna" nie ma na sobie makijażu i siedzi w łóżku z maseczką na twarzy

U nas Halloween trwa od rana. Mina Pysia bezcenna. A to dopiero początek - napisał Radosław przy filmiku.

Fani Majdana są zachwyceni jego poczuciem humoru.

Dobry humor to podstawa.

Uwielbiam was, wasze poczucie humoru i wszystko, co jest związane z wami.

Radosław w formie.

Trzeba przyznać, że to prawdziwy psikus ze strony Radosława! Czyżby Małgosia nie chciała wcześniej podarować mu żadnych łakoci? 

Zobacz także: Halloween u Trumpów. Donald i Melania chyba nie wiedzą, jak rozdawać słodycze [wideo]

Portale społecznościowe dały nam możliwość podejrzenia gwiazd w ich prywatnych mieszkaniach. Niektóre chętnie dzielą się zdjęciami nawet z sypialni.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów