Halle Berry pokazała swoje dzieci. Teraz tłumaczy, dlaczego

Hanna Skowron 12.07.2018
Halle Berry pokazała swoje dzieci. Teraz tłumaczy, dlaczego
Fotografia: Richard Shotwell/Invision/AP/Fotolink

Zdobywczyni Oscara zaskoczyła fanów w mediach społecznościowych. W wywiadzie zdradziła, dlaczego zdecydowała się na to, czego nie robiła od lat.

Halle Berry poświęca obecnie większość swojego czasu i energii na wychowywanie dzieci i prowadzenie swoich stron w mediach społecznościowych. Z fanami dzieli się wieloma chwilami: od pracy w Hollywood, przez wylane poty na siłowni aż po jej życie osobiste. Ale jest coś, co 51-letnia aktorka bardzo dobrze ukrywała – dzieci.

Zobacz też: Halle Berry - sekret jej urody jest banalny 

Zdobywczyni Oscara sama narzuciła sobie zasadę ukrywania twarzy swoich pociech w mediach społecznościowych. Jakiś czas temu na Instagramie aktorki zaczęły jednak pojawiać się zdjęcia częściowo zasłoniętych twarzy 10-letniej Nahli i 4-letniego Mateo. Niedawno po raz pierwszy opublikowała zdjęcie swojej najmłodszej pociechy. Teraz tłumaczy, dlaczego. Wahałam się – powiedziała w rozmowie z „Today”. Dodała jednak, że ostatecznie zrobiła to dla swoich fanów.

Nie lubię pokazywać moich dzieci, ale zdaję sobie sprawę, że fani są mi wierni – a ja im. I czasami po prostu chcę włączyć ich do swojego życia – tłumaczyła.

Berry dodała, że chce przede wszystkim chronić swoje dzieci. Pomyślałam więc – połowa twarzy wystarczy.

Zobacz też: Jak dziś wyglądają dzieci Jennifer Lopez? 

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów