Hailey Bieber jest w ciąży? Justin wrzucił do sieci wymowny post

Zuzanna Morska 11.10.2019
Hailey i Justin Bieber
Fotografia: instagram.com/haileybieber

Czyżby modelka i jej świeżo upieczony mąż chcieli nas o czymś poinformować?

Hailey i Justin Bieberowie 30 września wzięli drugi ślub. Para powiedziała sobie "tak" podczas uroczystości, w której uczestniczyli też ich najbliżsi. Panna młoda miała na sobie 3 przepiękne kreacje podkreślające jej nienaganną sylwetkę.

Od ślubu na profilach instagramowych Hailey i Justina regularnie pojawiają się wspólne zdjęcia małżonków. Jeden z ostatnich postów zamieszczonych przez Justina zaskoczył fanów. Wnioskują nawet, że świeżo upieczeni małżonkowie... spodziewają się dziecka!

Hailey Bieber jest w ciąży?

W ostatnim czasie Justin Bieber na swoim instagramowym profilu zamieszcza wiele postów, które wskazują na to, że jest gotowy na powiększenie rodziny. Znajdziemy tutaj przede wszystkim zabawne nagrania z dziećmi i wymowne podpisy do wideo.

Jedno z nagrań Justin opatrzył zdaniem: "To coś, czego nie mogę się doczekać".

Kolejne, przedstawiające dziewczynkę wymalowaną szminką mamy, opisał: "Hailey, z twoim podejściem i moim dzikim zachowaniem, mamy kłopoty!". Co ciekawe, wcześniej to wideo miało zupełnie inny podpis. Brzmiał on: "Hailey, niedługo będziemy mieli takie dziecko, jak ta mała". Jednak po pewnym czasie wokalista postanowił go zmienić na inną wersję.

Myślicie, że rzeczywiście coś jest na rzeczy? Nawet jeśli, to małżonka Biebera nie komentuje jego wpisów.

Ten niezwykły projekt robi furorę w sieci! Wszystko za sprawą zdjęć, na których pozuję gwiazdy ze swoimi młodszymi wcieleniami! Musicie to zobaczyć.                   

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów