Hailey Bieber wyznała, że zmaga się z wrodzoną wadą! Wszystko przez to, że wyśmiewali ją fani

Zuzanna Morska 31.01.2020
Hailey Bieber
Fotografia: Xavier Collin/Image Press Agency/Splash News / SplashNews.com/Ea

Żona Justina Biebera zdobyła się na odważne wyznanie!

Hailey Bieber od wielu lat robi spektakularną karierę jako modelka. Jednak jeszcze większą popularność przyniósł jej związek, a następnie małżeństwo z Justinem Bieberem. Od ślubu oczy całego świata są skierowane właśnie na nich.

Niedawno odbyła się premiera serialu dokumentalnego o życiu Justina Biebera. Podczas oficjalnej prezentacji produkcji Justinowi towarzyszyła piękna żona. Artysta i modelka nie szczędzili sobie czułości na ściance i chętnie pozowali wspólnie do zdjęć. Niestety właśnie po publikacji tych fotografii Hailey zalała fala hejtu. Poszło o jej... dłoń! A dokładnie mały palec.

Hailey Bieber ma wrodzoną wadę dłoni

Na najnowszych zdjęciach Hailey internauci wypatrzyli, że modelka ma wadę dłoni. Chodzi o jej mały palec, który podobno nienaturalnie się układa. Choć trudno w to uwierzyć, to właśnie było przyczyną hejtu, z jakim żona Justina musiała zmagać się po premierze jego serialu dokumentalnego.

Gwiazda nic sobie nie robi z takiej krytyki, ale postanowiła wyjaśnić, co się dzieje z jej dłonią. Aby żaden krytyk nie miał wątpliwości.

OK, przejdźmy do rozmowy o małym palcu… Ponieważ sama naśmiewam się z tego od zawsze, więc równie dobrze mogę powiedzieć innym, dlaczego są tak krzywe i przerażające - napisała na Instastory.

Okazuje się, że Hailey ma tę wadę od urodzenia. Mały palec jej lewej dłoni jest krzywy i nieco odstaje od reszty.

Zauważyliście, że rzeczywiście układa się nieco inaczej? Gdyby nie nagranie Hailey, w ogóle nie zwrócilibyśmy na to uwagi...

haileyb
Fotografia: instagram.com/haileybieber

Ten projekt robi furorę na świecie. Wszystko przez to, że na zdjęciach pozują gwiazdy ze swoimi młodszymi wcieleniami!     

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów