Gwyneth Paltrow w "Harper's Bazaar" seksowna jak nigdy? Wolimy jej selfie bez makijażu

Paulina Szestowicka 12.10.2016
Gwyneth Paltrow
Fotografia: materiały prasowe

44-letnia aktorka miała wyglądać jak bardzo atrakcyjna mama. Jednak wolimy ją taką, jaka jest naprawdę. 

Gwyneth Paltrow jest gwiazdą najnowszego numeru amerykańskiej edycji magazynu "Harper's Bazaar". 44-letnia aktorka pozuje mając na sobie kostium kąpielowym, marynarkę i szpilki w dość ciekawym miejscu - sklepie spożywczym. Oczywiście zdjęcia są utrzymane w typowym stylu magazynów kolorowych, czyli są nieco prowokujące, trochę sztuczne i niestety, na pierwszy rzut oka widać, że grafik zajmował się nimi nieco dłużej niż w przypadku standardowej obróbki.

Nie można powiedzieć, że fotografie są odpychające. Raczej każdy czytelnik takiego czasopisma oczekuje sesji w takim stylu. Nadal rzadkością są magazyny, w których gwiazdy lub tak jak ostatnio w "Vogue" zwykłe kobiety, występują bez makijażu. Kiedy już jest organizowana taka sesja, robi się wokół tego dużo szumu i chociaż często zapowiada się, że to będzie "przełom", prędzej czy później wszystko wraca do "normy" i w kolejnym numerze widzimy wysmuklone nogi, rozświetloną cerę i bardziej niż zazwyczaj zarysowaną talię, które niestety są niczym innym niż tworem grafików. W przypadku Gwyneth Paltrow nie rzuca się to aż tak bardzo w oczy, ponieważ od zawsze miała ona nienaganną figurę i piękne rysy twarzy.

Chcą seksownej, ale naturalnej

Jednak chyba wszyscy kojarzą aktorkę jako tą, która promuje naturalność bardziej niż inne gwiazdy Hollywood. Od wielu lat promuje zdrowe żywienie i aktywny tryb życia, a w mediach społecznościowych publikuje zdjęcia, na których widać jak wygląda, nie mając ani grama kosmetyków kolorowych na twarzy. Cóż, trudno nie stwierdzić, że wtedy wygląda znacznie lepiej. Porównując nawet jej ostatnie zdjęcia z Instagrama każdy dojdzie do wniosku, że co drugie mogłoby znaleźć się na okładce magazynu, promując nie tylko gwiazdę, ale też nowoczesne podejście kobiecego czasopisma do kanonu urody lansowanego przez media i koncerny kosmetyczne.  

Sesja Gwyneth Paltrow w "Harper's Bazaar" nie została pozytywnie przyjęcia. Może to złe określenie, ponieważ wywołała sporo zabawnych komentarzy, które jednak nie są pochlebstwem pomysłu na zdjęcia ani efektu końcowego. Seksowna mamuśka w sklepie w wykonaniu Gwyneth Paltrow jest zbyt sztuczna nawet jak na ten magazyn. Chyba czas najwyższy, żeby modowe czasopismo samo nadążało za zmieniającymi się trendami. Wszyscy chcą aktorki, ale mniej oderwanej od rzeczywistości. 

Gwyneth Paltrow w "Harper's Bazaar" i naturalna na co dzień

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów