Rusin, Ibisz i inni żegnają Piotra Woźniaka-Staraka. "Ciągle nie mogę uwierzyć"

Zuzanna Morska 23.08.2019
Piotr Woźniak-Starak z przyjaciółmi
Fotografia: Eastnews

Piotr Woźniak-Starak zginął w wypadku na jeziorze Kisajno. Znajomi producenta żegnają go poruszającymi słowami.

Piotr Woźniak-Starak został odnaleziony na dnie jeziora Kisajno w czwartek nad ranem. Tym samym zakończono poszukiwania milionera, który w nocy z sobotę na niedzielę uległ wypadkowi. Wypadł z motorówki podczas wykonywania gwałtownego manewru.

Rodzina i bliscy producenta filmowego nie mogą pogodzić się z tą stratą. Zobaczcie, jak żegnają go znajomi ze świata show-biznesu.

Gwiazdy żegnają Piotra Woźniaka-Staraka

Informacja o śmierci Piotra Woźniaka-Staraka wstrząsnęła opinią publiczną. 39-letni producent filmowy był bardzo szanowaną i cenioną osobą w branży. Przyjaciele ze świata filmu, ale nie tylko, żegnają mężczyznę wzruszającymi słowami zamieszczanymi w mediach społecznościowych.

Jako jeden z pierwszych pożegnał przyjaciela Borys Szyc. Dołączyła do niego Joanna Przetakiewicz, a następnie Magda Boczarska i wiele innych gwiazd. Niedawno na Instagramie pojawił się wpis Kingi Rusin, która nie może uwierzyć w to, co się stało.

Jeden dzień, chwila nieuwagi i ... koniec. Ciągle nie mogę uwierzyć. Tyle planów, tyle marzeń, tyle możliwości i koniec...Bardzo smutno. Myślami i sercem z rodziną i bliskimi. To dla nich straszne dni. Nie sposób wyobrazić sobie tego bólu - napisała dziennikarka.

Producenta w poruszających słowach pożegnał też Krzysztof Ibisz. Pięknie opowiedział o jego dokonaniach filmowych.

O osobie tak barwnej i wielowymiarowej trudno pisać w czasie przeszłym. Prawie każde odejście zaskakuje, ale Twoje Piotrze jest jak najczarniejsze zakończenie dobrego filmu. Wielka tragedia w ludzkim wymiarze, ale też w tym mniej ważnym, zawodowym to ogromna strata dla polskiej sztuki filmowej. Nakręciłeś wspaniałe dzieła, które pokochaliśmy, arcydzieła były na wyciągnięcie ręki. Będzie mi brakowało rozmów z Tobą, o Twoich kolejnych projektach i o życiu po prostu. Byłeś dobrym i życzliwym ludziom człowiekiem. Takim Cię zachowam w moim sercu na zawsze - wyznał Ibisz.

Ze śmiercią 39-latka nie może się pogodzić również znany aktor Piotr Stramowski.

Piotr Woźniak-Starak R.I.P. Niesamowicie zdolny i charyzmatyczny Człowiek. Jak trudno żegnać na zawsze kogoś, kto jeszcze mógł być z nami... Najszczersze kondolencje i wyrazy współczucia dla Rodziny i Bliskich.

Nam nie pozostaje nic innego, jak dołączyć się do wyrazów współczucia wysyłanych rodzinie zmarłego.

Oni odeszli od nas w 2019 roku. Będzie nam ich bardzo brakowało.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów