Gwiazdy w "DD TVN" wspominają Piotra Woźniaka-Staraka

Malwina Wasilewska 30.08.2019
Piotr Woźniak-Starak
Fotografia: Eastnews

Znajomi producenta oddali mu hołd.

Śmierć Piotra Woźniaka-Staraka wywołała ogromne poruszenie w mediach. Największe gwiazdy w ciepłych słowach wspominają polskiego producenta. Dzień po jego pogrzebie w "Dzień Dobry TVN" wyemitowano materiał, w którym znajomi Piotra opowiadają o nim. Wśród nich znaleźli się m.in. Piotr Adamczyk i Katarzyna Kolenda-Zaleska.

W "Dzień Dobry TVN" uczczono Piotra Woźniaka-Staraka

Piotr Woźniak-Starak zmarł 18 sierpnia w wypadku na jeziorze Kisajno. Po 5 dniach intensywnych poszukiwań znaleziono jego ciało, a niecały tydzień później w Konstancinie-Jeziornej odbył się pogrzeb, na którym nie zabrakło największych polskich gwiazd.

Polskiego producenta filmowego uczczono podczas ramówek TVN i Polsatu, a także w "Uwaga! TVN" oraz "Dzień Dobry TVN". W programie śniadaniowym TVN o prywatnych i zawodowych relacjach z Piotrem opowiedzieli jego najbliżsi i współpracownicy.

Tworzył atmosferę takiego, że wszystkim zależy i każdy, jeżeli ma dobry pomysł, może ten pomysł dołożyć do filmu. To była praca zbiorowa i myślę, że miał niezwykłego nosa do ludzi - wyznał Piotr Adamczyk.

O Piotrze Woźniaku-Staraku opowiedziała też Katarzyna Kolenda-Zaleska:

Dla niego mama, siostra, żona, ojciec, to były niezwykle ważne osoby. Niejednokrotnie pamiętam takie sytuacje, kiedy Piotrek tak ni stąd ni zowąd właśnie wpadał na jakieś takie spotkania, okazywało się, że jest jakiś rodzinny problem i Piotrek mówił: “ja to ogarnę” i zawsze mówił “ja to ogarnę”. Piotrek był taką osobą, która była niezwykle oddana i mamie, siostrze, żonie, tacie – wyznała reporterka TVN.

Oni odeszli w 2019 roku. Będzie nam ich bardzo brakowało.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów