Gwiazdy na starych zdjęciach. To konto na Instagramie robi prawdziwą furorę!

Julita Buczek 12.12.2018
depp i dicaprio
Fotografia: Instagram @velvetcoke

Te fotografie wprawią was w prawdziwy zachwyt. Sprawdźcie koniecznie konto "velvetcoke" na Instagramie.

To konto na Instagramie przenosi nas w sentymentalną podróż w czasie, kiedy większość dzisiejszych gwiazd była młoda i dopiero rozpoczynała swoje kariery. Każdy z nas lubi czasem przenieść się do czasów swojej młodości i obejrzeć swoich nastoletnich idoli. Taką możliwość daje nam profil "velvetcoke", który udostępnia stare zdjęcia gwiazd!

Stare zdjęcia gwiazd na Instagramie

Na koncie znalazło się wiele fotografii, które pokazują znanych ludzi. Niektóre zdjęcia pokazują nam nieznane dotąd historie, jak np. Michael Jackson, który zmywa naczynia z Paulem McCartneyem. Musicie zobaczyć tę galerię!

Winona Ryder i Johnny Depp

Mało, kto pamięta, że Winona Ryder i Johnny Depp byli kiedyś parą. Na cześć Winony, Depp wytatuował sobie nawet napis "Winona forever". Para poznała się w 1990 roku, na planie filmu "Edward Nożycoręki". Doszło nawet do tego, że Depp oświadczył się Winonie, jednak po trzech latach ich drogi się rozeszły, jak się później okazało, wpłynęła na to spora różnica wieku. Jonny miał wtedy 26 lat, a Winona zaledwie 17!

Leonardo DiCaprio i Kate Winslet

Poznali się na planie filmu "Titanic" ponad 21 lat temu. Jak przyznała w jednym z wywiadów Winslet: "Leo to największa miłość mojego życia." Po raz drugi na planie spotkali się w 2008 roku, kiedy zagrali w filmie "Droga do szczęścia". Ich relacja jest naprawdę ciekawa, wiele magazynów przez pewien czas przypuszczała nawet, że aktorski duet jest w związku.

Marylin Monroe w 1960 roku

W tym czasie Marylin mogła liczyć na bardzo intratne i ciekawe role. Zagrała wtedy w "Pół żartem, pół serio" czy "Pokochajmy się". Ten okres okazał się również gorącym w jej życiu, ponieważ pojawiały się plotki o domniemanej ciąży gwiazdy. Wszystko przez zdjęcie, na którym widać aktorkę w dopasowanej spódnicy, która uwydatniła jej krągłości.

Młody Heath Ledger

Aktor przerwał naukę w wieku 16 lat i wyjechał do Sydney, próbując swoich sił, jako aktor. Jego kariera rozwijała się w zawrotnym tempie, popularność zdobył grając rolę w filmie "Tajemnica Brokeback Mountain". W 2008 roku został pośmiertnie nagrodzony Nagrodą Akademii Filmowej, za najlepszą rolę drugoplanową za rolę Jokera w filmie "Mroczny rycerz".

Angelina Jolie i Brad Pitt

Brad Pitt oraz Angelina Jolie byli w związku przez 12 lat. Wydawało się, że był to związek idealny, dlatego, kiedy do mediów trafiła informacja o ich rozwodzie, wszyscy fani byli zdruzgotani. W jednym z wywiadów Pitt przyznał, że związek z Jolie był bardzo trudny, a sam rozwód nie należał do najłatwiejszych.

Michael Jackson zmywa naczynia z Paulem McCartneyem

Jest rok 1982 Jackson i McCartney zmywają naczynia po imprezie. Bardzo rzadko w mediach pojawiają się tego typu zdjęcia z prywatnych zbiorów artystów.

Bądź na bieżąco! Polub Chillizet na Facebooku!

Będziecie zaskoczeni, jak zmieniły się jedne z najbardziej znanych gwiazd show-biznesu! Niektóre z nich schudły i nauczyły się lepiej malować, a inne odwiedziły chirurga plastycznego. Na pewno będziecie w szoku po zobaczeniu tych zdjęć. Jak sądzicie, większość zmian w swoim wyglądzie zawdzięczają skalpelowi?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów