Gwiazdy kiedyś i dziś. Tak znani aktorzy wyglądali jako nastolatkowie

Hanna Skowron 26.03.2019
gwiazdy kiedyś i dziś
Fotografia: East News

Kiedyś byli brzydkimi kaczątkami, po latach zmienili się w łabędzie. Zobacz aktorów kiedyś i dziś.

Dorastanie nie zawsze jest łatwe. Nie dość, że nastolatkom towarzyszy wiele problemów emocjonalnych, to jeszcze narzekają na swój wygląd. No cóż, zanim brzydkie kaczątko zmieni się w łabędzia, musi minąć trochę czasu.

To samo tyczy się gwiazd. Wybitni aktorzy i aktorki nie zawsze byli piękni i mieli wyczucie stylu. Trądzik, aparat na zębach i nieudane fryzury - nasi idole w szkole średniej nie zachwycali.

Gwiazdy na zdjęciach z liceum

Jak wyglądali celebryci z pierwszych stron gazet jako nastolatkowie? Zanim Jack Nicholson zdobył Oscara za "Lot nad kukułczym gniazdem", wyglądał jak rekrut, chociaż już wtedy miał ładny uśmiech. Meryl Streep już jako uczennica liceum zachwycała urodą, choć na temat fryzury musiałby się wypowiedzieć stylista.

Oprócz wspomnianych już Nicholsona i Streep w poniższym zestawieniu znajdziemy Denzela Washingtona, Amy Adams, Harrisona Forda, Angelinę Jolie, Violę Davis, Jennifer Lawrence, Seana Penna i George'a Clooneya.

Dwaj ostatni to zdecydowanie nasi faworyci. Zmienili się nie do poznania!

Zobaczcie, jak wyglądały gwiazdy jako nastolatkowie! Użyjcie strzałki, żeby obejrzeć pozostałe metamorfozy.

Będziecie zaskoczeni, jak zmieniły się jedne z najbardziej znanych gwiazd show-biznesu! Niektóre z nich schudły i nauczyły się lepiej malować, a inne odwiedziły chirurga plastycznego. Jak sądzicie, większość zmian w swoim wyglądzie zawdzięczają skalpelowi?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów