Gwiazdor "Rodzinki.pl" pokazał zdjęcie z ukochaną. Takiego komentarza od własnej mamy się nie spodziewał

Anna Respondek 29.01.2018
Adam Zdrójkowski
Fotografia: Instagram/adam_zdrojkowski

Narobiła mu "obciachu"?

Adam Zdrójkowski zyskał sławę dzięki roli Kuby Boskiego w popularnym serialu "Rodzinka.pl". Młody aktor od dziecka pojawiał się w różnych produkcjach telewizyjnych i kinowych, jednak dopiero teraz może liczyć na prawdziwe zainteresowanie mediów.

Zobacz także: Zdjęcia mamy Zdrójkowskiego podbijają sieć

Na planie serialu Zdrójkowski poznał swoją obecną dziewczynę, Wiktorię Gąsiewską, z którą spotyka się od lipca 2017 roku. Aktor na Instagramie chętnie chwali się wspólnymi zdjęciami z ukochaną i kolejnymi wyjazdami. Tym razem wraz z Wiktorią wybrał się do Pragi. Para na opublikowanym zdjęciu pozuje bez kurtek, choć pogoda raczej jest mroźna.

Cudnie. Praga - napisał. 

Wygląda na to, że poczynania aktora w sieci pilnie śledzi jego mama, która postanowiła skomentować fotografię i nieodpowiedzialne zachowanie syna. 

Nie za gorąco ci synu? - zapytała.

Zdrójkowski nie odpowiedział na troskliwy komentarz mamy, choć po zamieszczonych przez Edytę Zdrójkowską emotikonach, można się domyślić, że był to jedynie żart. Mama aktora często towarzyszy mu podczas oficjalnych wystąpień, była z nim między innymi podczas Sylwestra 2017, gdzie Zdrójowski był konferansjerem.

zdr
Fotografia: Instagram/adam_zdrojkowski

Zobacz także, jak mieszka Małgorzata Kożuchowska

Oceń artykuł
TEMATY:

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów