Gwiazda ukrywała bliznę na brzuchu. Odważyła się ją pokazać. "To mój największy kompleks"

Redakcja 07.06.2017
Perrie Edwards
Fotografia: www.instagram.com/perrieedwards/?hl=pl

Reakcja fanów nie mogłaby być lepsza. 

Perrie Edwards z zespołu Little Mix zaskoczyła swoich fanów, gdy na Instagramie opublikowała zdjęcie, na którym widać cienką, pionową bliznę na jej brzuchu. 

Edwards w dzieciństwie przeszła operację powiększenia przełyku, która umożliwiła jej normalne funkcjonowanie. W jednym z wywiadów przyznała, że blizna, która jest pamiątka po operacji, jest jej największym kompleksem i nie lubi jej pokazywać.

Największą niedoskonałością mojego ciała jest blizna na brzuchu. Kiedy byłam mała, mój przełyk był za mały. Musiałam poddać się zabiegowi, by działał poprawnie. Musiałam przejść wiele operacji, dlatego nie lubię pokazywać mojej blizny - powiedziała Perrie Edwards, a jej wypowiedź przytacza Dailymail.co.uk. 

Perrie Edwards
Fotografia: www.instagram.com/perrieedwards/?hl=pl

Perrie Edwards

"Siła i odwaga"

To nie pierwszy raz, kiedy fani Edwards mogli zobaczyć jej bliznę. Gwiazda często pozuje w krótkich bluzkach odsłaniających brzuch. Jednak nigdy wcześniej nie eksponowała jej tak wyraźnie. Fanom jej "defekt" jednak zupełnie nie przeszkadza. W komentarzach dziękują jej i podziwiają za to, że nie stara się ukryć swojej blizny. 

Pomogłaś mi zrozumieć, że pokazanie mojej blizny jest ważne. To uratowało mi życie i powinienem być z niej dumny. Dziękuję ci - napisał jeden z internautów, a jego wypowiedź przytacza Dailymail.co.uk.

Jestem dumny z tego, że mogę nazywać cię moją idolką. Pokazałaś swoją bliznę. To nie jest jakaś tam blizna, to jest twoja perfekcyjna blizna. Nie poddając się tej operacji być może dziś byś nie żyła. Nie wstydź się jej. Wszyscy cię kochamy (...) - napisał internauta na Instagramie Perrie Edwards. 

Jestem wdzięczny tym, którzy zrobili to zdjęcie i nie poprawiali go - dodał kolejny internauta. 

Cieszę się, że nie wstydzisz się swojej blizny. 

Jestem z ciebie dumna, że podzieliłaś się tym z nami. Wyglądasz absolutnie oszałamiająco. Wiem, że przez swoją bliznę czułaś się niepewnie, ale jesteś tak odważna i silna, że zdecydowałaś się ją opublikować i pokazać światu, że każdy z nas ma "niedoskonałości", ale to nie powód, żeby się ich bać lub wstydzić.

To właśnie siłę i odwagę wokalistki najbardziej podziwiają jej fani. I nie można im się dziwić. Zapewne nie wszystkie gwiazdy zdecydowałyby się na podobny krok w obawie, że ich idealny, pieczołowicie budowany wizerunek legnie w gruzach. 

Perrie Edwards
Fotografia: www.instagram.com/perrieedwards/?hl=pl

Perrie Edwards

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów