Zagadkowa śmierć 25-letniej gwiazdy. Prawdopodobnie popełniła samobójstwo

Marianna Bereza 15.10.2019
Sulli
Fotografia: Facebook.com/sulli.smtownofficial/

Młoda piosenkarka zmagała się z depresją i fobią społeczną.

Media obiegła smutna wiadomość. Nie żyje Sulli, gwiazda koreańskiego popu. 25-latka została znaleziona martwa w swoim domu w pobliżu Seulu w Korei Południowej. Chwilę przed śmiercią nagrała poruszające wideo.

Jak donosi cnn.com, 25-latkę znalazł martwą jej menedżer. Od niedzieli nie mógł się skontaktować z piosenkarką, dlatego w poniedziałek ją odwiedził. Niestety, Sulli już nie żyła. 

Oficjalna przyczyna zgonu nie jest znana, jednak według służb Koreanka prawdopodobnie popełniła samobójstwo.

Nie żyje Sulli, gwiazda koreańskiego popu

Sulli, a właściwie Choi Jin-ri na scenie debiutowała już w wieku kilkunastu lat. Najpierw była członkinią popularnej w Korei Południowej grupy f(x), która zapoczątkowała gatunek muzyczny zwany K-popem. Potem rozpoczęła występy solowe. Próbowała swoich sił także jako aktorka.

25-latka zmagała się z depresją, fobią społeczną i atakami paniki. Otwarcie mówiła o swoich problemach. Na kilka chwil przed śmiercią opublikowała w sieci poruszające wideo, na którym widać, jak zalewa się łzami.

Kilka miesięcy przed śmiercią Sulli wystąpiła w telewizji, gdzie opowiadała o fali hejtu i nękaniu w internecie, które dotykają młode kobiety.

Zobacz także: Janusz Kondratiuk nie żyje. Jeden z najwybitniejszych polskich reżyserów chorował na raka trzustki

W tym roku pożegnaliśmy wiele gwiazd. Będzie nam ich brakować!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów