Gwiazda "Transformersów" pożegnała ojca. Był zarażony koronawirusem!

Julita Buczek 23.03.2020
Sophia Myles
Fotografia: East News

Ostatnie dwa tygodnie dla Sophia Myles były naprawdę emocjonalne. W sieci relacjonowała postęp choroby ojca. Niestety 67-latka nie udało się uratować.

Sophia Myles jest aktorką, która grała między innymi w "Transformers: Wiek Zagłady" czy "Underworld". Niedawno gwiazda za pośrednictwem Twittera postanowiła poinformować swoich fanów, że jej 67-letni ojciec przegrał walkę z koronawirusem.

Sophia Myles żegna ojca

Brytyjka na swoim koncie na Twitterze postanowiła poinformować fanów o śmierci ojca. W tym celu umieściła zdjęcie, na którym widać jak czuwa przy szpitalnym łóżku ojca.

Wczoraj udałam się na wyprawę, żeby zobaczyć mojego tatę. Tak wyglądają koszmarne realia koronawirusa - napisała w jednej ze swoich wcześniejszych publikacji.

Aktorka przygotowała nawet specjalny materiał wraz ze stacją CBS, który miał zostać wyemitowany w poniedziałek. Program miał pokazać Brytyjczykom powagę choroby.

To ostrzeżenie dla wszystkich. Mój ojciec jest zamknięty na oddziale zakaźnym z grupą ludzi, którzy również mają wirusa. Oni wszyscy umierają. Większość z nich jest w podeszłym wieku. Proszę, potraktujcie tę sytuację na poważnie - napisała w jednym z wpisów aktorka. 

Składamy najszczersze kondolencje.

Zobacz także: Polska farmaceutka o zachowaniu klientów: "Śmiejecie się nam w twarz".

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów