Finalistka "Top Model" aresztowana. Prawdopodobnie trafi do więzienia

Marianna Bereza 17.09.2019
Renee Alway
Fotografia: Twitter.com/ehadsfood

33-latka nie udźwignęła ciężaru sławy.

Program "Top Model" otworzył jej drogę do kariery, a zdjęcia młodziutkiej modelki zdobiły okładki najbardziej poczytnych magazynów. Niestety Renee Alway nie wykorzystała swojej szansy. 33-latka właśnie trafiła za kratki.

Renee Alway z Michigan wzięła udział w 8. edycji amerykańskiej edycji popularnego programu w 2007 roku. Aspirująca modelka zajęła trzecie miejsce w "America's Next Top Model". Dotarła także do finału spin-offu reality show "Modelville", zajmując drugą lokatę.

Finalistka "Tom Model" aresztowana

Gwiazda miała przed sobą obiecującą karierę. Niestety nie udźwignęła ciężaru sławy. Dodatkowo na jej sytuację wpłynęły problemy emocjonalne. Amerykanka jako dziecko była ofiarą przemocy domowej. Jej katem był ojciec pracujący jako policjant, który znęcał się nad córką i żoną.

Traumatyczne wydarzenia odcisnęły piętno na psychice modelki. Alway uzależniła się od narkotyków, a żeby zdobyć pieniądze na kolejną działkę, wkroczyła na przestępczą ścieżkę - zaczęła kraść i dopuszczać się oszustw.

Młoda gwiazda w końcu się doigrała, została skazana na 12 lat więzienia. Kiedy w 2018 roku, po czterech latach odsiadki, wyszła za dobre sprawowanie, zapewniała, że wyciągnęła wnioski ze swoich doświadczeń. Niestety, jej zapał okazał się płonny.

Jak podaje TMZ, 10 września 33-latka ponownie trafiła za kratki pod zarzutem przemocy domowej, gróźb terroryzmu i spowodowania obrażeń ciała. Złamała zasady zwolnienia warunkowego, więc prawdopodobnie wróci do więzienia.

Zobacz także: Klaudia El Dursi – kim jest nowa gwiazda „Top Model”?

Jaki zawód do ciebie pasuje? Myślisz, że odnalazłabyś się w roli modelki?

Młoda kobieta siedzi przed komputerem.
Rozwiąż quiz

Jaki zawód najlepiej do ciebie pasuje? Sprawdź to!

Młoda kobieta siedzi przed komputerem.

1. Co jest dla ciebie ważne w pracy:

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów