Gwiazda TVN-u pokazała odważne zdjęcia z wakacji. Fani komplementują: Piękna figura

Katarzyna Leszczyńska 04.12.2017
Anna Wendzikowska na wakacjach w Wietnamie
Fotografia: Instagram/Ania Wendzikowska

Nie wszystkim podobają się takie fotografie.

Anna Wendzikowska jest dziennikarką "Dzień Dobry TVN". W programie przede wszystkim przeprowadza wywiady ze znanymi gwiazdami. Sądząc po jej postach na Instagramie, bardzo dużo czasu poświęca podróżom. Ostatnio pochwaliła się fanom zdjęciami z wycieczki do Wietnamu. Trzeba przyznać, że te fotografie są naprawdę odważne.

Wendzikowska opublikowała wiele zdjęć ze swojej podróży po Azji. Na niektórych z nich pozuje w bikini i pokazuje swoją zgrabną figurę internautom. Ci natomiast zachwycają się zarówno widokami Wietnamu, jak i samym wyglądem dziennikarki.

Anna Wendzikowska na wakacjach w Wietnamie
Fotografia: Instagram/Ania Wendzikowska

Fani Wendzikowskiej są zachwyceni figurą dziennikarki

Choć zdjęcia Wendzikowskiej są dość odważne, większość jej fanów docenia wygląd dziennikarki, która ich zdaniem ma idealną sylwetkę. Swoje komplementy wyrazili w komentarzach pod wakacyjnymi zdjęciami gwiazdy.

Boże, jaka piękna figura.

Piękne kształty.

Co Ty robisz, że masz tak piękne ciało?

Oczywiście, jak to przy tego typu zdjęciach bywa, nie obyło się bez komentarzy oburzonych internautów. Niektórzy są zniesmaczeni fotografiami wstawianymi przez dziennikarkę.

A ta jak zawsze z gołą du*ą lata po internetach.

Tu należy podkreślić, że najnowsze zdjęcia Wendzikowskiej nie są pierwszymi na tyle odważnymi ujęciami gwiazdy. Dziennikarka jednak ma na tyle zgrabną figurę, że tego typu fotografie nie przeszkadzają większości internautów, którzy doceniają pracę, jaką musi wkładać w utrzymanie takiej sylwetki. 

Anna Wendzikowska pozuje w bikini
Fotografia: Instagram/Ania Wendzikowska
Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów