Gwiazda Spice Girls pokazała nieznane dotąd zdjęcie. W sukni ślubnej!

Paulina Ermel 16.05.2018
Spice Girls
Fotografia: Eastnews

Najpopularniejsza z wokalistek kultowej grupy Spice Girls opublikowała na swoim instagramowym profilu zdjęcie, którego nikt wcześniej nie widział. To zdjęcie w przepięknej sukni ślubnej. Fanki oszalały z zachwytu.

Geri Halliwell - jedna z najbardziej charakterystycznych "spicetek" - 3 lata temu wyszła za mąż. I choć o wydarzeniu było głośno, do teraz nie wiadomo było, jak wyglądała wtedy panna młoda. Rudowosła Brytyjka słynie z odważnego stylu i eksperymentowania z modą. Dlatego zdjęcie, które opublikowała z okazji 3. rocznicy ślubu, zaskoczyło jej fanów. Na uroczystość wybrała delikatną i bardzo kobiecą suknię ślubną.

Zobacz także: Suknia ślubna Meghan Markle kosztuje majątek! Jak będzie wyglądać panna młoda?

Wokalistka pokazała zdjęcie ze ślubu. Podpisała je: "Szczęśliwej rocznicy. @christianhornerofficial 3 lata! Kocham Cię". Na fotografii widać w całej okazałości suknię ślubną Geri. Jest bardzo subtelna, ozdobiona licznymi koronkami i przede wszystkim podkreśla zgrabną sylwetkę gwiazdy.

Pod zdjęciem pojawiło się mnóstwo pozytywnych komentarzy.

Och, wow, niesamowita sukienka. Nawet księżna Kate się chowa!

Twoja suknia ślubna jest po prostu oszałamiająca

Wyglądacie przepięknie, wspaniała sukienka

Halliwell poznała swojego męża w 2009 roku, ale dopiero w 2014 umówili się na randkę. Później sprawy potoczyły się bardzo szybko i w połowie 2015 roku zakochani wzięli ślub. Podobają wam się jako para?

Zobacz także: To najmodniejsza suknia ślubna w serwisie Pinterest. Została udostępniona 2,5 miliona razy

Najmodniejsze suknie ślubne 2018:

Autor: Paulina Ermel

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów