16.05.2018 09:45

Gwiazda Spice Girls pokazała nieznane dotąd zdjęcie. W sukni ślubnej!

Najpopularniejsza z wokalistek kultowej grupy Spice Girls opublikowała na swoim instagramowym profilu zdjęcie, którego nikt wcześniej nie widział. To zdjęcie w przepięknej sukni ślubnej. Fanki oszalały z zachwytu.

Spice Girls

Fotografia: Eastnews

Geri Halliwell - jedna z najbardziej charakterystycznych "spicetek" - 3 lata temu wyszła za mąż. I choć o wydarzeniu było głośno, do teraz nie wiadomo było, jak wyglądała wtedy panna młoda. Rudowosła Brytyjka słynie z odważnego stylu i eksperymentowania z modą. Dlatego zdjęcie, które opublikowała z okazji 3. rocznicy ślubu, zaskoczyło jej fanów. Na uroczystość wybrała delikatną i bardzo kobiecą suknię ślubną.

Zobacz także: Suknia ślubna Meghan Markle kosztuje majątek! Jak będzie wyglądać panna młoda?

Wokalistka pokazała zdjęcie ze ślubu. Podpisała je: "Szczęśliwej rocznicy. @christianhornerofficial 3 lata! Kocham Cię". Na fotografii widać w całej okazałości suknię ślubną Geri. Jest bardzo subtelna, ozdobiona licznymi koronkami i przede wszystkim podkreśla zgrabną sylwetkę gwiazdy.

Pod zdjęciem pojawiło się mnóstwo pozytywnych komentarzy.

"

Och, wow, niesamowita sukienka. Nawet księżna Kate się chowa! "

"

Twoja suknia ślubna jest po prostu oszałamiająca "

"

Wyglądacie przepięknie, wspaniała sukienka "

Halliwell poznała swojego męża w 2009 roku, ale dopiero w 2014 umówili się na randkę. Później sprawy potoczyły się bardzo szybko i w połowie 2015 roku zakochani wzięli ślub. Podobają wam się jako para?

Zobacz także: To najmodniejsza suknia ślubna w serwisie Pinterest. Została udostępniona 2,5 miliona razy

Najmodniejsze suknie ślubne 2018:

Czy planujesz w przyszłości wziąć ślub kościelny?

Autor: Paulina Ermel