Gwiazda "Przyjaciółek" bardzo straciła na wadze. Internautka: "Same kości"

Róża Piasecka 18.09.2020
Agnieszka Sienkiewicz
Fotografia: EastNews

Agnieszka Sienkiewicz miała nieprzyjemną rozmowę z jedną ze swoich fanek na Instagramie.

Agnieszka Sienkiewicz w ostatnim czasie mocno straciła na wadze. Filigranowa figura aktorki spodobała się większości internautów - taki wizerunek dodaje jej uroku, bo zeszczuplała zdrowo, a przy wzroście 158 cm wygląda teraz szczególnie uroczo. Niestety trafiła się osoba, której nie do końca przypasowała nowa sylwetka odtwórczyni roli Dorotki z "Przyjaciółek". Aktorka musiała odpowiedzieć na hejterski komentarz.

Zobacz także: Małgorzata Socha pokazała się w sukni ślubnej! Fani: "Jak 19-latka!"

Agnieszka Sienkiewicz bardzo schudła

Wiele kobiet po narodzinach dziecka ma ogromny problem z tym, by wrócić do dawnej wagi. Agnieszka Sienkiewicz została mamą i po porodzie jest... wyraźnie szczuplejsza niż przed ciążą! To zasługa zdrowej diety i aktywnego trybu życia. Gwiazda chętnie uprawia sport.

Zadziwiające, że gdy opublikowała na swoim Instagramie sympatyczne zdjęcie - uśmiecha się na nim na łonie natury, w kwiecistej sukience, a na dodatek opatrzyła fotografię pozytywnym hasztagiem #lubięponiedziałki - pojawił się ktoś, kto miał potrzebę opatrzenia tego nieprzyjemnym komentarzem.

Aktorce na pewno nie zrobiło się miło, kiedy przeczytała wypowiedź jednej z internautek:

Same kości.

Agnieszka nie zostawiła tego jednak bez odpowiedzi!

Bardzo ciekawy komentarz od kobiety! Zastanawiam się, jaki miał cel? Chciała mnie Pani obrazić, dogryźć, poczuć się lepiej? Pytam, bo mnie to naprawdę szalenie interesuje, dlaczego kobieta kobiecie pisze taki komentarz! Dlaczego przyznaje sobie Pani prawo do krytykowania mojego wyglądu? Bo ja nikogo tu nie pytałam, czy mu się podoba moja sylwetka? Mam nadzieje, ze Pani odpowie, bo jestem absolutnie zafascynowana tego rodzaju zjawiskiem! - odpowiedziała.

Po tak mądrym i dojrzałym postawieniu sprawy na odpowiedź nie trzeba było długo czekać. Okazało się, że autorką komentarza była 17-latka, uczennica liceum, która szybko przeprosiła aktorkę za swoje nieprzemyślane zachowanie. Gwiazda odpowiedziała:

Nie sprawiła mi pani przykrości, jestem dojrzałą kobietą i takie rzeczy mnie nie dotykają już, ale są osoby, które taki komentarz może dotknąć. Znam nawet taka osobę, która płacze kiedy czyta same kości ponieważ to jest jej wielki problem... - napisała Agnieszka.

Trzeba przyznać, że zareagowała z klasą, prawda? Może teraz więcej osób się zastanowi, zanim napisze komuś hejterski komentarz.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów