Gwiazda "M jak miłość" przyznała się do depresji!

Julita Buczek 24.01.2020
Agnieszka Judycka
Fotografia: Instagram @agnieszka_judycka

36-latka postanowiła opowiedzieć o swojej chorobie w kulisach serialu "M jak miłość". Jej wyznanie wstrząsnęło jej fanami.

Agnieszka Judycka to jedna z aktorek popularnego serialu "M jak miłość". 

Na planie produkcji 36-latka wciela się w postać niestabilnej psychicznie Niny, która jak się okazuje, jest jej bardzo bliska.

O relacji, która łączy ją z graną przez siebie postacią łączy ją bardzo dużo wspólnego.

Agnieszka Judycka mówi głośno o swojej chorobie

Agnieszka w jednym z ostatnich wywiadów udzielonych podczas nagrywania kulis serialu "M jak Miłość" postanowiła opowiedzieć trochę o swoim życiu prywatnym. Z pewnością jej fanów zaskoczy fakt, że od wielu lat chorowała na depresję.

Bardzo długo starałam się bronić postaci Niny (...) utożsamiałam się z jej doświadczeniem bycia pod ścianą, pewnego załamania nerwowego. Sama zmagałam się z depresją przez wiele, wiele lat mojego życia. Nieuświadomioną (...) Wiem, w jak wiele różnych i trudnych miejsc może ona nas popchnąć. Niestety, u Niny wzięła górę ta negatywna strona... A ja w którymś momencie podjęłam jednak świadomą decyzję, żeby jednak pójść w stronę światła i jest możliwe inne życie – powiedziała Agnieszka.

Fani postanowili podziękować za jej szczerość w ostatnim opublikowanym przez gwiazdę wpisie na Instagramie.

Jestem pełna podziwu, trzeba nam publicznie mówić o tematach depresji i braku nadziei, bo można z tego wyjść! Dziękuję Pani za te słowa i odwagę, to bardzo ważne i potrzebne w tych trudnych czasach gdzie jest takie parcie na bycie idealnym!

Słuchając twojej wypowiedzi w kulisach, wzruszyłam się, bo depresja to naprawdę bardzo poważna choroba, a lekceważąc ją, można nawet nie przeżyć. Także podziwiam, że wyszłaś z tego i umiesz o tym opowiadać i motywować do działania!

Dużo siły i zdrowia!!!

Co sądzicie o wyznaniu aktorki?

Zobacz także: Julia Wieniawa na gorącym zdjęciu! Sprawiła fanom wyjątkową niespodziankę

Oceń artykuł
TEMATY:

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów