Gwiazda "M jak miłość" nie wstydzi się eksponować swoich wdzięków. Pokazała zdjęcie w wannie

Hanna Skowron 19.12.2018
Iga Krefft
Fotografia: Instagram.com/ofeliaigakrefft

Odważnie!

Iga Krefft popularność zdobyła głównie dzięki roli Uli w "M jak miłość". Adoptowana córka serialowych Mostowiaków w niczym nie przypomina już pyzatej, rudej dziewczynki. 23-latka wyrosła na atrakcyjną kobietę, która nie boi się eksponować swoich wdzięków w sieci. Udowodniła to po raz kolejny.

Warto dodać, że gwiazda jest także piosenkarką. Śpiewa i komponuje teksty, a w internecie nie brakuje jej zdjęć z gitarą. Na Instagramie można znaleźć także fotografie z podróży, na których pokazuje ciało w bikini. Tym razem aktorka pochwaliła się kolejnym, intymnym zdjęciem.

Iga Krefft pokazała zdjęcie w wannie

Gwiazda postanowiła zapytać fanów, co robią tylko dla siebie. Przy okazji zamieściła na Instagramie selfie zrobione w łazience. Iga zapozowała naga w wannie, w pełnym makijażu.

Laski! Nie wiem, jak wy, ale ja to się np. bardzo lubię stroić sama dla siebie! Nie wiem, jak wy, ale ja to często w domu zakładam do sprzątania ulubioną kieckę, puszczam Madonnę i wiecie, co robię... Śpiewam do mopa...#żena? Gorzej.... gadam do siebie po angielsku, udając dialogi z komedii romantycznych... Nie wiem, jak wy, ale ja kocham założyć biżuterię, wziąć lampkę wina, odpalić kadzidła, "Sex w Wielkim Mieście" i mogę tak siedzieć, siedzieć, aż ta czerwona szminka znajdzie się na brodzie, a ja ledwo oddycham od gorącej wody. No tak... to moje tajemnice domowe... A wy co robicie tak tylko, tylko dla siebie? - zapytała.

Zobacz także: Marcin Bosak wraca do "M jak miłość" po 12 latach. Bardzo się zmienił?

Fanów zachwyciła szczerość aktorki. Pod postem pojawiło się mnóstwo pozytywnych komentarzy.

Uwielbiam cię za naturalność.

Podziwiam cię za szczerość i to że nikogo nie udajesz.

Wyszłaś tutaj niczym Kate Winslet.

A wy co sądzicie o zdjęciu Igi? Powinna pokazywać takie kadry w internecie?

Bądź na bieżąco. Polub fanpage Chillizet na Facebooku!

Polskie gwiazdy odsłaniają ciało. Zobacz, jak bawią się na urlopach:

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów