Gwiazda "Klanu" wyznaje: "Zdarzyło mi się pozwolić sobie na seks na pierwszej randce"

Róża Piasecka 17.07.2020
Anna Powierza
Fotografia: TRICOLORS/EAST NEWS WARSZAWA

Aktorka zdradziła w rozmowie z "Super Expressem" szczegóły ze swojego intymnego życia!

Anna Powierza to aktorka znana przede wszystkim z roli Czesi w "Klanie". Od pewnego czasu jest w satysfakcjonującym związku i należy tylko do swojego ukochanego. Zgodziła się jednak zdradzić redakcji "Super Expressu", jakie ma podejście do seksu. Jesteście ciekawi?

Jak się okazuje, Anna Powierza ma za sobą różne przygody. W miłości najbardziej pociąga ją udana rozmowa i inteligencja. Wyznała, że to dla niej większy afrodyzjak niż najpyszniejsze dania w drogiej restauracji. Mężczyzna musi mieć to "coś", żeby się nim zainteresowała.

Zobacz także: Aktorka "Klanu" schudła 30 kilogramów. Teraz dopadł ją efekt jo-jo

Anna Powierza długo szukała szczęścia w miłości. Ktokolwiek był w tej sytuacji, ten wie, że wymaga to chodzenia na wiele randek, które mogą się skończyć różnie... Aktorka opowiedziała o tym, jaki ma stosunek do tych intymnych spraw:

Odkąd jestem w związku to uprawiam seks tylko z moim partnerem. Przyznam się jednak, że zdarzyło mi się postawić w tej kwestii na spontaniczność i pozwolić sobie na seks na pierwszej randce. Nigdy jednak nie był to u mnie schemat. Raz poszłam z mężczyzną do łóżka na pierwszej randce, a innym razem do niczego nie doszło przez pół roku znajomości. Wszystko zależy od chemii między partnerami. Czasem pożądanie pojawia się od razu i to sprawia, że szybciej pozwalamy sobie na więcej.

Powierza jest znana z tego, że stawia na naturalność. Na swoim instagramie często eksponuje swoje kobiece kształty. Potrafi też pochwalić się odważnymi zdjęciami.

Co myślicie o wyznaniu aktorki? Zgadzacie się z jej przemyśleniami?

Przypomnij sobie najlepsze seriale:

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów