Gwiazdą Instagrama zachwyciły się miliony internautów. Teraz Lele Pons pokazała, jak wyglądała przed operacjami plastycznymi

Anna Respondek 13.12.2017
Lele Pons
Fotografia: Instagram/lelepons

To naprawdę duża zmiana.

Lele Pons to gwiazda Instagrama, której udało się już uzbierać ponad 20 milionów obserwatorów. Internauci zachwycają się jej urodą i zgrabnym ciałem, które modelka chętnie prezentuje na publikowanych fotografiach. 

Pons ma również kanał w serwisie Youtube, który subskrybuje ponad 6 milionów osób. Lele urodziła się w Wenezueli, kiedy miała pięć lat, wraz z mamą przeniosła się do Stanów Zjednoczonych. Od kilku lat uważana jest za jedną z najważniejszych influencerek. W 2017 roku w rankingu "Forbes" zajęła 8. miejsce, jako jedna z najbardziej wpływowych osób świata internetu. Rok wcześniej jej starania docenił magazyn "Time".

Niedawno na profilu gwiazdy pojawiło się zdjęcie, które zaskoczyło jej fanów. Lele pokazała, jak wyglądała zanim poddała się operacjom plastycznym. Pod fotografią napisała tylko "Ta sama osoba, inny wiek". 

Nie wszyscy fani zdawali sobie sprawę z tego, że modelka przeszła aż tyle zabiegów. Część z nich poczuła się oszukana, część uważała, że wyglądała tak samo pięknie.

Nie jesteśmy głupi. To przecież zasługa zabiegów, nie wieku.

Chyba żartujesz...

Wyglądasz pięknie w obu odsłonach - pisali.

A Wy, co o tym sądzicie?

lele
Fotografia: Instagram/lelepons
lele1
Fotografia: Instagram/lelepons
Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów