Gwiazda Disneya przedawkowała heroinę. Znaleziono ją nieprzytomną

Martyna Wojciechowska 25.07.2018
Demi Lovato, Selena Gomez
Fotografia: Instagram.com/gomezsecondfam

Trafiła do szpitala w ciężkim stanie.

Smutne wiadomości zza oceanu. W wtorek 24 lipca przyjaciele Demi Lovato znaleźli ją nieprzytomną w domu. 25-letnia gwiazda Disneya natychmiast trafiła do szpitala.

Zobacz także: Christina Aguilera bez makijażu! "Nie rozpoznałem jej"  

Demi Lovato przedawkowała heroinę

Przypomnijmy, że Demi Lovato niedawno przyznała, że w przeszłości miała problemy z narkotykami i alkoholem. W najnowszej piosence "Sober" opowiada o swoim nałogu i terapii. W jednym z wywiadów wyznała, że najgorsze ma już za sobą i dodała, że od 6 lat jest trzeźwa.

Niestety według najnowszych wieści, gwiazda Disneya najprawdopodobniej przedawkowała heroinę i cudem uszła z życiem. Przyjaciele znaleźli ją nieprzytomną w domu. Po chwili przyjechała karetka i zabrano ją do szpitala. Jej ciotka w publicznym poście na Facebooku wyznała, że Demi dochodzi do siebie.

Demi jest przytomna i reaguje na bodźce - dzięki Bogu! Dziękuję za modlitwy i proszę, byście dalej modlili się za jej pełny powrót do zdrowia, zarówno w krótkiej, jak i dłuższej perspektywie - czytamy na profilu Kerissy Webb Dunn.

Wiadomość o przedawkowaniu gwiazdy wstrząsnęła światem show-bieznesu. M.in. Ariana Grande, Lily Allen, Bruno Mars i Ellen DeGeneres okazali Demi wsparcie w mediach społecznościowych.

Zobacz także: Christina Aguilera wzięła udział w Carpool Karaoke 

Autor: Martyna Wojciechowska

Oceń artykuł
TEMATY:

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów