Gwiazda Disneya pozywa studio i oskarża menedżera o molestowanie

Jordan Pruitt w kolorowym kostiumie z żółtą opaską na głowie
Fotografia: Instagram/iamjordanpruitt

Znana amerykańska wokalistka, Jordan Pruitt, związała się z The Walt Disney Company w 2005 roku. Zaraz po tym miało dojść do nadużyć w stosunku do niej przez menedżera.

Jordan Pruitt to amerykańska wokalistka, która popularność zyskała dzięki swojemu występowi w "The Voice". Od 2005 roku piosenkarka występuje pod szyldem popularnej wytwórni Hollywood Records, której właścicielem jest The Walt Disney Company. Menedżerem Jordan jest znany producent muzyczny, Keith Thomas. Dziewczyna oskarża teraz swojego opiekuna o nadużycia, których miał dopuścić się na niej, gdy miała zaledwie 14 lat.

Zobacz także: Miley Cyrus o tym, jak zmienił ją pierwszy seks! "Poczułam to podczas pierwszego razu"

Gwiazda Disneya oskarża Keitha Thomasa o molestowanie

Jak podaje Onet, Pruitt złożyła pozew, w którym oskarża Keitha Thomasa o molestowanie. W piśmie znalazły się informacje o tym, że producent ograniczył jej kontakty z rówieśnikami, dopuszczał się niestosownych komentarzy odnośnie jej wyglądu, dojrzałości, talentu oraz inteligencji.

To jednak nie wszystko. W pozwie miały znaleźć się również informacje dotyczące komplementów, czułych słówek, a nawet wyznania miłości menedżera w stosunku do gwiazdy. Pruitt oskarża Thomasa również o odebranie jej dziewictwa. 

Dziś 28-letnia kobieta postanowiła oskarżyć nie tylko swojego oprawcę. Winą obarcza także wytwórnię, która jej zdaniem nie kontroluje swoich pracowników i nie radzi sobie z ochroną nieletnich, traktując ich jako produkt. 

Magazyn "People" donosi, że żadna ze stron jak na razie nie udzieliła komentarza medialnego w tej sprawie. 

Zobacz także: Ellen DeGeneres była molestowana przez ojczyma. Opowiedziała o tym w programie Davida Lettermana

Uwielbiasz bajki Disneya? A może czasami wychodzi z ciebie cząstka zła? W takim razie koniecznie weź udział w naszym quizie i sprawdź, którym czarnym charakterem z Disneya jesteś.

Quiz: którym z czarnych charakterów Disneya jesteś
Rozwiąż quiz

Koniecznie sprawdź, którym czarnym charakterem Disneya jesteś

Quiz: którym z czarnych charakterów Disneya jesteś

1. Którego z filmowych czarnych bohaterów lubisz najbardziej?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów