Gwiazda serialu „BrzydUla” pokazała urocze zdjęcie noworodka! Fani są zachwyceni

Adrianna Kubiak 09.07.2019
Krzysztof Czeczot
Fotografia: Bartosz Krupa/East News

Krzysztof Czeczot został ojcem. Aktor pochwalił się na Instagramie uroczym zdjęciem, które rozczuliło internautów. Na fotografii artysta pozuje z noworodkiem na rękach.

Krzysztof Czeczot to aktor, którego większość kojarzy z serialu „BrzydUla”. Mimo tego, że od zakończenia emisji serialu minęło już sporo lat, gwiazda nie zwalnia tempa.  Zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym u Krzysztofa dużo się dzieje.  Już wkrótce będziemy mogli zobaczyć go w filmie biograficznym, gdzie wcieli się w rolę Zenka Martyniuka. W życiu prywatnym aktor doczekał się potomka.

Zobacz także: Maja Sablewska pozuje na Instagramie bez biustonosza. Fani są zachwyceni jej najnowszym zdjęciem!

Gwiazda „BrzydUli” dołączyła do grona rodziców

W mediach społecznościowych Krzysztof Czeczot pochwalił się zdjęciem z małą córeczką Polą, którą trzyma w objęciach. Pod zdjęciem dodał równie wzruszający opis.

Najpiękniejszy poranek w życiu. Dzień, na który czekaliśmy tak długo. Płakaliśmy i uśmiechaliśmy się jednocześnie. I ciągle nie możemy uwierzyć, że dołączyła do nas dziś prawdziwa Księżniczka. Teraz Pola śpi. Dobrego życia Córeczko! Kochamy Cię miłością, jakiej jeszcze nie znaliśmy. Kocham Cię J, jestem z Ciebie dumny, jestem Tobą zachwycony, jestem szczęśliwy, że jesteś.

Fani poruszeni wiadomością, licznie zaczęli gratulować świeżo upieczonemu tacie i dodali, że będzie to rola jego życia.

Gratuluję z całego serducha i życzę samych cudowności. Ojciec + córka najpiękniejsza miłość. Dużo zdrówka dla księżniczki.

Gratulacje! To będzie rola życia!

Samych szczęść! Pięknego razem.

 Zobacz także: Marina Łuczenko przyznała się do niedoskonałości! Piosenkarka zdziwiła swoich fanów

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów