Gwiazda "Barw szczęścia" w żałobie. Straciła bardzo bliską osobę

Gwiazda serialu "Barwy szczęścia" w żałobie.
Fotografia: VIPHOTO/East News

Gwiazda "Barw szczęścia" pogrążyła się w żałobie. Aktorka poprzez Instagrama poinformowała fanów, że straciła bardzo bliską osobę z rodziny.

Aktorka "Barw szczęścia" poinformowała o stracie, której właśnie doświadczyła. Agnieszka Mrozińska, która w serialu gra od lat, poinformowała obserwatorów swojego profilu na Instagramie o śmierci taty. Jest to dla niej bardzo trudny czas w życiu. Fani składają kondolencje w komentarzach i zamieszczają wyrazy wsparcia.

Agnieszka Mrozińska z "Barw szczęścia" pożegnała tatę

Agnieszka Mrozińska grała w wielu serialach telewizyjnych i produkcjach filmowych. Najbardziej rozpoznawalne role przyniosły jej takie produkcje, jak "Barwy szczęścia" oraz "Na dobre i na złe". Ogromną częścią kariery Mrozińskiej jest dubbing. Gwiazda podkładała głos w wielu bajkach dla dzieci, m.in. "Hotelu Transylwania", "My Little Pony" czy "Sekretnym życiu zwierzaków domowych".

Na swoim profilu na Instagramie dzieli się przede wszystkim fragmentami życia prywatnego i kulisami zawodu. Ostatnio jednak musiała przekazać fanom bardzo smutną wiadomość.

Tato, będę za Tobą tęsknić. Spoczywaj w pokoju wiecznym i bądź tam na górze szczęśliwy. Kocham Cię. Twoja córeczka - napisała pod czarno-białym zdjęciem.

Fotografia przedstawia ojca aktorki w młodości. Widzimy też na nim małą dziewczynkę - najprawdopodobniej samą Agnieszkę. Internauci w komentarzach składają celebrytce szczere kondolencje.

Aguś, wyrazy współczucia. Trzymaj się.

Bardzo mi przykro...

Wyrazy współczucia dla całej rodziny.

My również pragniemy złożyć aktorce i jej bliskim najszczersze kondolencje.

Zobacz także: Coming out aktora TVP. Publicznie wyznał, że jest gejem

Te znane osoby odeszły w 2019 roku. Prawdziwi fani będą za nimi tęsknić.

Oceń artykuł
WSZYSTKO NA TEMAT:

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów