Gwen Stefani kończy dzisiaj 50 lat! Zobaczcie, jak się zmieniła!

Zuzanna Morska 03.10.2019
Gwen Stefani
Fotografia: EVERETT COLLECTION/EAST NEWS

Kultowa wokalistka i liderka zespołu "No Doubt" obchodzi dzisiaj urodziny. Zobaczcie, jak zmieniła się od początków kariery. Trzeba przyznać, że czas jest dla niej bardzo łaskawy!

Gwen Stefani dała się poznać światu jako liderka rockowej grupy No Doubt. Zespół powstał w 1986 roku i od początku jego wokalistką była właśnie Gwen. Blondynka o charakterystycznej porcelanowej urodzie kończy właśnie 50 lat. Patrząc na nią, ciężko w to uwierzyć - czas jest dla niej bardzo łaskawy!

Gwen Stefani kończy 50 lat

Na pewno pamiętacie piosenkę "Don't Speak" i klip do tego utworu. Na pierwszy plan wysuwała się tam seksowna blondynka, która dyktowała wówczas trendy. Mowa oczywiście o Gwen Stefani, która w teledysku miała gładko uczesane platynowe włosy, cienkie brwi, mocno podkreślone usta i strój, który definiował lata 90.

Krótki top i spodnie biodrówki nosiła później większość dziewczyn. I choć od premiery piosenki "Don't Speak" zespołu No Doubt minęły już 24 lata, wciąż z sentymentem do niej wracamy.

A jak w tym czasie zmieniła się wokalistka tej rockowej kapeli? Gwen w międzyczasie rozpoczęła solową karierę, której efekty szybko trafiały na szczyty radiowych list przebojów. Gwiazda nieco zapuściła włosy, ale pozostała przy charakterystycznym jasnym blondzie. Wciąż często nosi też mocno podkreślone usta. I choć skończyła właśnie 50 lat, trzeba przyznać, że czas jest dla niej bardzo łaskawy. Jak myślicie, to zasługa genów, czy może dobrego chirurga?

Ten projekt robi furorę na świecie! Wszystko za sprawą zdjęć, na których pozują gwiazdy ze swoimi młodszymi wcieleniami! Musicie to zobaczyć.

Oceń artykuł
WSZYSTKO NA TEMAT:

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów