Grzegorz Hyży nie chce ulec żonie. Agnieszka ma dla niego ciekawe plany na przyszłość

Katarzyna Leszczyńska 17.10.2017
Grzegorz Hyży i Agnieszka Hyży
Fotografia: Instagram/Agnieszka Hyży

W jakiej kwestii się nie zgadzają?

Agnieszka i Grzegorz Hyży do tej pory uznawani byli za bardzo zgodną parę. Ostatnio jednak pojawił się mały problem, z którym się nie zgadzają. Okazuje się, że Agnieszka chciałaby, żeby jej mąż wystąpił w jednym z popularnych programów telewizyjnych, a on nie ma takiego zamiaru.

Taniec z gwiazdami” na antenie telewizji w Polsce jest od 2005 roku, czyli już ponad dekadę. Program wypromował wiele gwiazd, które później rozkwitły w show-biznesie. Niektóre z nich marzą o tym, żeby zatańczyć na ekranach telewizorów. Okazuje się jednak, że nie wszyscy. Właśnie tu pojawia się problem w małżeństwie Agnieszki i Grzegorza.

Czy Grzegorz Hyży weźmie udział w "Tańcu z gwiazdami"?

Jak się okazuje, Agnieszka Hyży namawia swojego męża na udział w programie. On jest jednak nieugięty i nie ma ochoty na tańczenie na oczach milionów Polaków.

Bardzo chciałabym zobaczyć na parkiecie mojego męża, bo wiem, że świetnie tańczy. (…) Niestety mimo moich wielkich starań pewnie nigdy się to nie wydarzy. (…) Nie wiem, co musiałoby się stać, żeby się zdecydował zatańczyć – opowiedziała Agnieszka na łamach „Faktu”.

Żona Grzegorza Hyżego wciąż jednak łudzi nadzieję, że może kiedyś uda jej się namówić męża na występ w programie. Zależy jej na tym pewnie też dlatego, że sama prowadzi kulisy „Tańca z gwiazdami” w Polsacie. Człowiek natomiast należy do zmiennych, więc może i Grzegorz w końcu przekona się do tego pomysłu.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów