Groźny wypadek podczas próby Eurowizji Junior 2019. Uczestnik trafił do szpitala!

Eurowizja Junior 2019: wypadek podczas prób!
Fotografia: Lukasz Kalinowski/East News

Na ostatniej próbie występów Eurowizji Junior 2019 miał miejsce groźnie wyglądający wypadek. Jeden z uczestników zasłabł i musiał zostać przewieziony do szpitala.

Denberel Oorzhak, uczestnik pochodzący z Rosji, zasłabł podczas próby Eurowizji Junior 2019 w Gliwicach. Informacja o złym stanie jednego z reprezentantów została przekazana za pomocą Instagrama. Organizatorzy uspokajają, że 13-latek czuje się już lepiej, a fani konkursu życzą mu szybkiego powrotu do zdrowia i na scenę.

Uczestnik Eurowizja Junior 2019 zasłabł podczas próby

W oficjalnym oświadczeniu organizatorów możemy przeczytać:

Podczas pierwszej próby rosyjskich reprezentantów do konkursu Eurowizja Junior 2019 wokalista Denberel Oorzhak zasłabł na scenie. Natychmiast zajęli się nimi medycy, a następnie został przewieziony do szpitala. Szczęśliwie informujemy, że lekarze dobrze się nim zaopiekowali i uczestnik powoli dochodzi do siebie. Denberel pozostanie w szpitalu na obserwację. Cała "rodzina" Eurowizji Junior przesyła mu wiele miłości i życzenia powrotu do zdrowia.

Denberel Oorzhak urodził się w 2006 roku w miejscowości Ak-Dowurak w autonomicznej republice Tuwa. Na scenie w Gliwicach wystąpi w duecie z Tatyaną Mezhentsevą urodzoną w 2009 roku w Moskwie. Reprezentanci wykonają wspólnie piosenkę "A Time For Us", która opowiada o nowej generacji i jej zmaganiach podczas wchodzenia w życie.

Będziecie oglądać Eurowizję Junior 2019?

Zobacz także: Roksana Węgiel poprowadzi Eurowizję Junior! Kto jeszcze będzie gospodarzem show?

Która piosenka opisuje twoje życie? Odpowiedz na kilka pytań w naszym quizie i się przekonaj!

Krzysztof Krawczyk
Rozwiąż quiz

Sprawdź, która piosenka opisuje twoje życie

Krzysztof Krawczyk

1. Który z tych kolorów podoba ci się najbardziej?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów