Groźny wypadek na planie "Ninja Warrior Polska". Uczestnik trafił do szpitala!

Julita Buczek 15.10.2020
ninja warrior polska
Fotografia: Randy Miramontez / Shutterstock.com

W ostatnim odcinku "Ninja Warrior Polska" zdarzył się bardzo poważny wypadek. Sprawdźcie, co się dokładnie stało!

"Ninja Warrior Polska" to polska edycja popularnego zagranicznego programu. Reality show emitowane jest od 2019 roku i oparte zostało na japońskim formacie "Ninja Warrior".

W programie każdy z uczestników musi przejść wyznaczony tor przeszkód w jak najkrótszym czasie. W programie mogą brać udział również celebryci.

Uczestnik "Ninja Warrior Polska" miał poważny wypadek

Ostatni odcinek był finałem programu. Niestety na planie wydarzył się wypadek. Pomocy medycznej potrzebował 29-letni uczestnik. Swoje zmagania w odcinku finałowym zaczął całkiem sprawnie, jednak kiedy próbował przejść jedną z przeszkód, która znajdowała się nad basenem, nie udało mu się i spadł. Jak się później okazało, nie wpadł do wody, tylko wylądował poza zbiornikiem wodnym, uderzając w podłogę.

Prowadząca program Karolina Gilon nie kryła przerażenia, a komentatorzy program nie mogli uwierzyć, jak do tego doszło. Oczywiście na planie bardzo szybko pojawiła się ekipa ratunkowa, która bardzo sprawnie opatrzyła zdezorientowanego upadkiem uczestnika. Jeden z komentatorów show, powiedział później, że uczestnikowi nie stało się nic poważnego i jest już po badaniach.

Krzysztof jest po badaniach i opuścił już szpital. Krzysiu, życzymy ci dużo zdrowia i wierzymy, że jak na prawdziwego wojownika przystało, wrócisz jeszcze na tor "Ninja Warrior" - powiedział w dalszej części programu Jerzy Mielewski. 

Finalista również postanowił uspokoić fanów, zamieszczając w sieci zabawnego mema.

Myślałeś kiedyś o wzięciu udziału w takim programie?

Zobacz także: Nie żyje gwiazda serialu "Dwóch i pół"! Żegnają ją przyjaciele z planu

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów