Grażyna Szapołowska to jedna z najpiękniejszych aktorek. Teraz głośno zrobiło się o jej 17-letniej wnuczce. Jak wygląda?

Anna Respondek 17.01.2018
Grażyna Szapołowska
Fotografia: EAST NEWS

Czy dorównuje babci urodą?

Grażyna Szapołowska to jedna z najpiękniejszych polskich aktorek, która u szczytu sławy łamała wiele męskich serc. 64-latka wciąż zachwyca pięknym wyglądem i fantastyczną figurą. Ostatnio jednak zrobiło się głośno o jej 17-letniej wnuczce. Czy dorówna babci urodą? 

Zobacz też: Jak dziś wygląda najstarszy syn Michała Wiśniewskiego i Mandaryny

Karolina Matej obecnie uczy się w liceum w Warszawie i uczęszcza do klasy o profilu artystycznym, dokładnie muzyczno-teatralnym. Choć Szapołowska lubi opowiadać o swoim życiu prywatnym, jak do tej pory rzadko dzieliła się informacjami o Karolinie. Dziewczyna chętnie towarzyszy babci podczas oficjalnych wyjść. Ma również za sobą występ w porannym programie "Dzień Dobry TVN", w którym opowiedziała jaką babcią jest Grażyna Szapołowska. 

Matej najwyraźniej swoją przyszłość wiąże z show-biznesem. Jak do tej pory nagrała utwór na płytę babci pod tytułem "Kochaj mnie", choć jak przyznaje Szapołowska musiała użyć podstępu, aby wnuczka zaśpiewała.

Użyłam podstępu. Babcia ci zapłaci - śmiała się w "Dzień Dobry TVN". 

Karolina chętnie publikuje zdjęcia w mediach społecznościowych, które zyskują coraz większą popularność. 

Podobna do sławnej babci? ;)

matej123
Fotografia: Facebook/karlamatej
matej12
Fotografia: Facebook/karlamatej
matej1
Fotografia: Facebook/karlamatej
matej
Fotografia: Facebook/karlamatej
EN_01223405_6660
Fotografia: EAST NEWS

Zobacz, jak mieszka Kinga Rusin

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów